Strona z napisami do filmów - Seriale


News
Napisy
Seriale
Filmy
Soft
Linki
e-mail


SERIALE

W tym dziale zamieszczone zostały opisy seriali które posiadam.
Zasady wymiany i zamawiania takie same jak w przypadku innych filmów

Pobierz kompletny spakowany spis filmów w formacie Excela


 

Rodzina Soprano (The Sopranos)

Niezwykle popularny serial opowiadający historię Tony'ego Soprano, mafioso z północnego Jersey. Tony odbiega od wizerunku gangstera, jaki znajdziemy np. w "Ojcu chrzestnym". Nasz bohater oprócz ciemnych sprawek musi bowiem 'użerać' się z własną rodziną, korzysta z usług psychoanalityka itp.

Rip DVD
Dostęne 4 serie

Jedna seria 13 odcinków

Ucieczka w kosmos (Farscape)

John Crighton jest astronautą, który postanowił udowodnić istnienie tunelu międzygalaktycznego. Kiedy mu się to udaje - nie bardzo wie, co się z nim dzieje i w dodatku stracił kontakt radiowy z Ziemią. Przedostawszy się do innej galaktyki zderza się ze statkiem rozjemczyni Aeryn Sun. Oboje, nieprzytomni trafiają na lewiatana - żywy statek kosmiczny, opanowany przez więźniów. W późniejszych etapach wędrówki stają się oni wiernymi przyjaciółmi Johna. Wszyscy wspólnie próbują znaleźć drogę powrotną do domu.

Rip DVD
Dostęne 4 serie

Jedna seria 22 odcinki

2 odcinki na 1CD

24 Godziny Seria 1, 2 i 3 ( 24 )
Interesujący serial z Kieferem Sutherlandem w roli głównej, za którą zdobył nagrodę Golden Satellite Award i Golden Globe. Serial, który także zdobył wiele nominacji i nagrody wzbudza wielkie emocje i fascynację zarówno publiczności, jak i krytyków w wielu krajach. Przedstawione wydarzenia rozgrywają się w czasie rzeczywistym w ciągu 24 godzin. Każdy odcinek relacjonuje tylko jedną godzinę wydarzeń rozgrywających się w różnych częściach miasta... W przededniu prawyborów prezydenckich, agent elitarnej jednostki antyterrorystycznej CTU, Jack Bauer, dowiaduje się o planowanym zamachu na życie pierwszego czarnoskórego kandydata na prezydenta USA, senatora Davida Palmera. Co więcej, okazuje się, że w agencji jest "kret", który prawdopodobnie uczestniczy w planowanym zamachu. Jack ma przeprowadzić akcją uniemożliwiającą zamach. W tym czasie żona Jacka, Teri, rozpoczyna poszukiwania córki, która niepostrzeżenie wymknęła się z domu i jeszcze nie wróciła... a zegar nieubłaganie odmierza czas...

Rip DVD
Dostęne 3 serie

Jedna seria 24 odcinki

2 odcinki na 1CD

Kompania Braci ( Band of Brothers )
"Kompania Braci" to spektakularna produkcja telewizyjna HBO. Nad powstawaniem tego ogromnego i kosztownego projektu czuwali dwaj laureaci Oscarów: Steven Spielberg i Tom Hanks. Serial został nagrodzony Złotym Globem w kategorii najlepszy film telewizyjny w roku 2001. Nie zobaczymy tu gwiazd kina amerykańskiego, przeważnie to młodzi, mało znani aktorzy amerykańscy i brytyjscy, przez co dramaturgia filmu jest bardziej rzeczywista. W filmie pojawiają się także prawdziwi bohaterowie z Easy Company, wspominający tamte chwile...
Rip DVD
10CD
Napisy PL

1 odcinek na 1CD

Gwiezdne Wrota ( Stargate SG-1 )

Wieloodcinkowy serial będący kontynuacją filmu "Gwiezdne Wrota", produkcji amerykańsko/kanadyjskiej, gdzie kolejne odcinki, ilustrują wyprawy do innych światów przy wykorzystaniu wrót, nadzorowanych przez wojskowych. W tym serialu wrota działają w obie strony i również mogą przez nie przebywać przybysze z innych wymiarów i to zarówno dobrzy jak i siejący zagładę. Wyprawy są dowodzone przez pułkownika O'Neila (R.D.Anderson).

Rip DVD
11 CD
każda seria.

7 serii
Napisy PL

2 odcinki na 1CD

Kasia i Tomek ( Kasia i Tomek )
Kasia (30 lat) i Tomek (35 lat), są ze sobą już od blisko siedmiu lat, ale nie zdecydowali się jeszcze na małżeństwo. Każdy z odcinków ukazuje wspólne życie tej pary młodych, wykształconych i zwariowanych na swoim punkcie ludzi. Kasia i Tomek tworzą związek, któremu zdaje się przyświecać idea mówiąca o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Ich codzienne relacje często rzypominają "burzę w szklance wody", ale w ich wypadku zdaje się to być receptą na udany związek. Skrajnie różne temperamenty, odmienne poglądy i demonstracyjne głoszenie własnych, jedynie słusznych kwestii, jest tym, co tak naprawdę serwują sobie każdego dnia. Mimo to, a może dzięki temu, szaleją za sobą, jedno nie może funkcjonować bez tego drugiego, czyli (paradoksalnie) mamy do czynienia z harmonijnym i udanym związkiem!.

Rip TV
Film Polski

4 odcinki na 1CD

1 i 2 seria

Taken ( Taken )

Russel Keys jest weteranem II Wojny Światowej i nie może zapomnieć o spotkaniu z Obcymi, które przeżył na froncie. Owen Crawford, jeden ze świadków wydarzeń w Roswell , nie może wybaczyć rządowi ukrycia faktu lądowania Obcych i robi wszystko, aby tajemnicy "Strefy 51" ujrzała światło dzienne. Sally Clarke, nieszczęśliwa mężatka - nosi w sobie dziecko Obcego.

RipDVD
10CD
Napisy PL

1 odcinek na 1CD


 

 

Strona optymalizowana pod IE 5.0 i wyższe dla rozdzielczości 800x600