Strona z napisami do filmów - filmy


News
Napisy
Seriale
Filmy
Soft
Linki
e-mailZasady wymiany i zamawiania

Wymieniamy się płyta za płytę. Jeżeli w moim spisie znajdziesz coś co cię zainteresuje a sam masz coś czego ja nie mam - podeślij mi swój spis na maila i uzgodnimy szczegóły. Nie nagrywam na płytach tzw. lusterkach i oczekuje tego samego od ciebie. Gdy już uzgodnimy na co się wymieniamy ty wysyłasz do mnie pierwszy a ja robię to samo następnego dnia po otrzymaniu twojej paczki i sprawdzeniu jej zawartości (tylko przy pierwszej wymianie - przy ewentualnych następnych nie będzie już tych ceregieli).
Jeżeli nie masz nic na wymianę a chciałbyś mieć jakieś filmy to możesz je zamówić za zaliczeniem pocztowym. Cena od 5-7zł za CD w zależności od ilości filmów.
Maksymalne zamówienie to 30CD a minimalne 5CD.

Adres kontaktowy ricodivx@lj.pl

Pełny spakowany spis moich filmów do pobrania tutaj

Seriale nowy dział z serialami w promocyjnej cenie :)

 
Filmy które szczególnie polecam :)
Ława Przysięgłych (The Runaway Jury 2003)
Nick Easter to tajemniczy mężczyzna, któremu udaje się zostać przewodniczącym ławy przysięgłych w precedensowej sprawie przeciwko producentowi broni. Wraz z piękną dziewczyną Marlee starają się wpłynąć na decyzje pozostałych sędziów przysięgłych i prawników. W procesie wdowa po ofierze strzelaniny skarży wytwórcę broni, która była użyta podczas zabójstwa jej męża, zarzucając, że był świadomy nieprzestrzegania przepisów o sprzedaży pistoletów przez detalistę.
W rolach głównych Dustin Hoffman, Gene Hackman i John Cusack
Polska premiera 26.03.2004
Rip DVD
2CD
Napisy PL
Trio z Belleville (Les Triplettes de Belleville)
Akcja filmu dzieje się we Francji, tuż po II wojnie światowej. Głównym bohaterem filmu jest osierocony chłopiec o imieniu Champion, którego wychowuje jego babka Madame Souza. Champion nie jest wesołym dzieckiem i dlatego Madame Souza robi wszystko, aby zobaczyć uśmiech na jego twarzy - kupuje mu telewizor, fortepian, zabawkowy pociąg i nawet psa, którego wspólnie nazwą Bruno. Nic jednak nie sprawia Championowi przyjemności. Pewnego dnia Madame Souza zauważywszy, że Champion wycina z gazet informacje o słynnych cyklistach, kupuje mu rower. Nie mogąc nadziwić się radości Championa, Madame Souza wspiera go w codziennych mozolnych treningach, nie zdaje sobie jednak sprawy, że zakup roweru na zawsze odmieni ich życie.
Nominowany do Oscara 2004
Polska premiera 9.01.2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Secondhand Lions (Secondhand Lions)
Akcja filmu osadzona jest w Teksasie, w latach sześćdziesiątych. Nieśmiały, introwertyczny nastolatek Walter zostaje zmuszony przez nieodpowiedzialną i chciwą matkę do spędzenia wakacji na farmie swoich podstarzałych ekscentrycznych krewnych - Gartha i Huba. Pod wpływem niesamowitych opowieści wujów o ich pełnej przygód młodości, chłopak zaczyna nabierać życiowej energii i pewności siebie.
W rolach głównych Robert Duvall, Michael Caine i Haley Joel Osment (młody aktor - bonater pamiętnego Szóstego Zmysłu)
Polska premiera 2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Ksiądz (Priest)

Młody ksiądz katolicki przybywa do parafii w Liverpoolu. Już na początku popada w konflikt z proboszczem, który sypia z gospodynią i ma lewicowe poglądy. Wkrótce okazuje się, że młody ksiądz jest homoseksualistą i chodzi do gay-clubów.

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Młody Adam (Young Adam)

Joe - młody chłopak bez korzeni zatrudnia sie na rzecznej barce. Pewnego dnia z jej właścicielem zauważa ciało młodej kobiety, unoszące się na powierzchni wody. Czyżby to było morderstwo? A może nieszczęśliwy wypadek? Bohater znał tę dziewczynę...

Polska premiera 9.01.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną 2003
(The Texas Chainsaw Massacre 2003)

Maniakalny zabójca wpada w szał na skutek potwornego zdeformowania twarzy i terroryzuje grupę młodych ludzi przejeżdżających przez małe miasteczko...Używa piły łańcuchowej
Nowa wersja kultowego horroru z 1974 r. jest godną kontynuacją swego pierwowzoru. Film trzyma w napięciu ale jest bardzo okrutny więc nie każdy może go spokojnie obejrzeć.
Polska premiera 5.03.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Między Słowami (Lost in Translation)

Gwiazdor telewizyjny którego lata świetności dawno już minęły dostaje propozycje zagrania małej roli w reklamówce. Bohater postanawia wykorzystać te szansę i udaje się do Japonii, gdzie mają być kręcone zdjęcia. Niespodziewanie były gwiazdor spotka tam młodą żonę pracoholika - kobietę, która na zawsze zmieni jego życie...
W roli głównej Bill Murray
Polska premiera 20.02.2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Żurek (Żurek)
Miasteczko przy granicy. Niedawno zamknięto jedyną lokalną linię kolejową. Ostatni honorowy dróżnik miejscowej stacyjki na znak protestu popełnił samobójstwo. Halina, wdowa przyrzekła zmarłemu mężowi ochrzcić nieślubnego synka ich kilkunastoletniej córki. Iwonka zdaje się nie wiedzieć, kto jest ojcem jej dziecka - tajemnicze poczęcie tłumaczy stanem nieświadomości podczas ataku padaczki. Matka zmusza ją jednak do wskazania sprawcy. Mają niewiele czasu, by go znaleźć. Za kilka dni jest Boże Narodzenie, a właśnie na Święta chłopiec powinien być ochrzczony. Cały film to wędrówka obu kobiet w poszukiwaniu ojca dziecka. Iwonka co i rusz wskazuje kogoś innego...
W rolach głównych Katarzyna Figura i Zbigniew Zamachowski
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Trzynastka (Thirteen 2003)

Film opowiada o losach trzynastoletniej Tracy. Mieszkająca w Los Angeles nastolatka, wzorowa uczennica, stopniowo jest wprowadzania przez swą koleżankę w świat seksu, narkotyku, imprez i młodzieńczego buntu. Smutna opowieść o młodzieży przedwcześnie przekraczającej próg dorosłości...

Polska premiera 20.02.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Counterstrike (Counterstrike)
Agent Secret Service wraz z bratem (lekkomyślnym agentem ATF),
starają się powstrzymać extremalną prawicową terrorystyczną bojówkę
kierowaną przez Tajwańską fanatyczkę, która porwała liniowiec Quenn Mery 2 z prezydntami USA i Chin na pokładzie.Celem tej akcji jest zdobycie chińskiego kodu nukleranego chińskiej armii ICBM, i użycie go do swojej prywatnej wojny przeciw Chinom.
Typowe kino akcji.
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Dobre Rady (Good Advice)
Sympatyczny makler giełdowy, Ryan Turner, nagle traci pracę z powodu błędnej decyzji. Po stracie pracy Turner w tajemnicy zaczyna redagować popularną kolumnę porad prowadzoną niegdyś przez jego byłą dziewczynę Cindy Styne. Początkowo traktuje swoje zajęcie nonszalancko. Jednak z czasem zaczyna się wczuwać w niejednokrotnie dramatyczną sytuację kobiet piszących do tej kolumny. Dzięki odkrytej w sobie wrażliwości zdobywa nie tylko nową pracę, lecz również serce wydającej pismo atrakcyjnej Page Hensen.

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Gerry (Gerry)
Gerry najnowszy film twórców Buntownika z wyboru Gusa Van Santa i Matta Damona to jeden z najbardziej bezkompromisowych amerykańskich filmów niezależnych ostatnich lat. Gerry jest hołdem dla mistrzów kina: Antonioniego, Kiarostamiego, Tarra, a jednocześnie powrotem Van Santa do tematyki i stylu wizualnego jego wczesnych filmów: Drugstore Cowboy i Moje własne Idaho. Jest to opowieść o dwójce przyjaciół (Matt Damon i Casey Affleck), którzy w trakcie podróży przez bezkresną pustynię zeszli ze szlaku i zagubili się. Wraz z upływem czasu ich siły i szanse na przeżycie maleją, a przyjaźń zostaje wystawiona na ostateczną próbę.
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Droga do Wolności (To End All Wars)

Film opowiada historię szkockich żołnierzy, którzy w czasie II Wojny Światowej trafili do japońskiego obozu wojennego, gdzie zmuszeni zostali do budowy linii kolejowej zwanej od tej pory "Linią śmierci".
W roli głównej gwiazda "24 Godzin" Kiefer Sutherland

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
(Once Upon a Time in Mexico)

El Mariachi, siejący postrach i zniszczenie mściciel (Antonio Banderas), podróżujący z podręcznym arsenałem w futerale od gitary, odkąd przeżył osobistą tragedię, żyje w odosobnieniu. Odnajduje go skorumpowany agent CIA, Sands. El miałby udaremnić zamach na prezydenta Meksyku, którego pomysłodawcą jest Barrillo - złowrogi narkotykowy baron, uknuł morderczy. El Mariachi przystaje na propozycję agenta, bo ma własne krwawe rachunki do wyrównania. Wyrusza do walki, mając u boku swych dwóch wiernych kompanów - Lorenzo i Fideo.
Rip DVD
2CD
Napisy PL

Ghost Rig (Ghost Rig)

Samotna platforma wiertnicza na morzu.
Seria dziwnych zjawisk zarejestrownych także przez kamerę powoduje że załoga platformy postanawia zmierzyć się ze "złem" które zgraża ich życiu. Rozpoczynają sie dramatycne poszukiwani. Nikt nie domyśla sie, że duch jest jednym z nich...

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Tristan i Izolda (Tristan et Iseut)

W magicznym świecie odważny kawaler Tristan i piękna księżniczka Izolda zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Jednak demoniczne spiski zazdrosnego Barona Ganelona zagrażają ich miłości. Dzięki pomocy zaczarowanych przyjaciół leśnego duszka Puka i czarodziejki Teazle nasi bohaterowie wbrew przeciwnościom losu zwyciężą. Na cóż zdadzą się smoki i giganci, kiedy w grę wchodzi prawdziwa miłość...

Rip DVD
1CD
Dubbing PL

Przyzwoity Przestępca (Ordinary Decent Criminal)

Michael Lynch (Kevin Spacey) jest notorycznym Dublińskim kryminalistą, istnym utrapieniem dla policji. Jego mosiężni złodzieje robią go swoim przywódcą i jednocześnie bohaterem tłumów. Kiedy nie gra z policjantami, zabawia się w szczęśliwą rodzinę, ze swoimi dwiema żonami. Ale cały czas zajęty jest knuciem i starannym obmyślaniem skoków, myśląc dużo o nowych zdobyczach.

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Midsommer (Midsommer)
Ostatni dzień szkoły. Christian (19) i jego młodsza siostra Sofie idą na przyjecięcie razem z przyjaciółmi. Kończyli studia. Impreza zaczeła się w odpowiednim czasie, to było to czego Chris potrzebował. Jednak w środku przyjecięcia jego siostra popełniła samobójstwo na piętrze w łazience.
W końcu nadszedł czas egzaminów i ukończenia szkoły...a samobójstwo Sofie nadal odziałowywało na każdego , szczególnie na Christiana, który był przekonany że siostra próbowała mu coś powiedzieć przed śmiercią. Życie jednak musi toczyć się dalej, Chris razem z przyjaciółmi wyjeżdża do Szwecji by świętować pełnie lata. Długo ukrywane uczucia Chrisa do pięknej Trine zostają odwzajemnione. Wszystko wskazuje że ta podróż będzie udana (mimo że razem z nimi nie było nie żyjącej już Sofie) Ale wtedy Chris odkrywa że ktoś (a raczej coś) zdecydowało że samobójstwo Sofie nie powinno zostać wyjaśnione. Pewnej nocy budzi się z przekonaniem że Sofie jest z nim w pokoju. Czy Sofie naprawdę wróciła? Straszna prawda czai się w ciemnych cieniach rzucanych przez jodły w szwedzkim lesie...

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Zakręcony Piątek (Freaky Friday)

Nowa wersja klasycznej komedii ze studia Walta Disneya. Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan jako matka i córka, które na skutek niezwykłego zbiegu okoliczności zamieniają się rolami.

Polska premiera 26.12.2003

Rip DVD
2CD
Napisy PL

Nigdzie w Afryce (Nowhere in Africa)

Zaraz przed wybuchem II Wojny Światowej, rodzina niemieckich Żydów, Redrich, w ostatnim momencie ucieka przez terrorem nazistów. Pięcioletnia Regina rozpoczyna nowe życie wraz z rodzicami, Jettel i Walterem, na małej odizolowanej farmie w Kenii, daleko od swych niemieckich korzeni. Podczas gdy Regina odkrywa magię Afryki, obcego kontynetu pełnego dziwnych ludzi, jej rodzice borykają się z problemami biedoty i izolacji....

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Underworld (Underworld)
Na ziemi w ciągu wieków, niezauważone przez ludzi, wyrosły dwie rywalizujące ze sobą rasy: arystokratyczne, dobrze wykształcone Wampiry oraz brutalni i siejący grozę Lykanie. Dla ludzkości ich istnienie jest tylko cieniem legendy. Dla siebie nawzajem są oni jednak nieprzejednanymi i śmiertelnymi wrogami. Ich celem jest całkowita eliminacja przeciwnika. Piękna i przebiegła Selena (Kate Beckinsale), wywodząca się z rodu Wampirów, odkrywa tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje zarówno dla Wampirów, jak i Lykanów.
Rip DVD
2CD
Napisy PL

Ciało (Ciało)

Najnowsza komedia Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza, twórców "Pół serio". Pewien człowiek znajduje w pociągu zwłoki. Boi się jednak powiadomić policję, ponieważ jest złodziejem, a do tego ma ze sobą sporo trefnego towaru. Zdesperowany postanawia podrzucić te zwłoki komuś innemu...

Rip DVD
1CD
Film PolskiL
Naciągacze (Matchstick Men)

Ekranizacja książki Erica Garci opowiadającej o starzejącym się przestępcy (Nicolas Cage), który odkrywa że ma córkę.
Roy, lekko znerwicowany oszust w średnim wieku, wspólnie ze swoim znacznie młodszym protegowanym, właśnie przygotowuje się do "wykręcenia" kolejnego, tym razem bardzo lukratywnego, szwindla. Nagle, i co ważniejsze zupełnie niespodziewanie, w ich życie i układ wkracza nastoletnia córka Roya.
Rip DVD
2CD
Napisy PL
Barbie z Jeziora Łabędziego (Barbie of Swan Lake)
Barbie z Jeziora Łabędziego to bajka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odeta, córka piekarza. Podążając w ślad za jednorożcem, Odeta wkracza do Zaczarowanego lasu. Okrutny czarnoksiężnik Rotbart zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej wróżek udaje się jednak odczarować Odetę, ale nie do końca... W nocy Odeta jest człowiekiem, lecz wraz z nadejściem świtu zamienia się w łabędzia. Ale to właśnie Odeta, bez względu na postać, którą przybiera musi uratować Zaczarowany Las przed złowrogim czarnoksięznikiem. Ale jak ma tego dokonać młodziutka dziewczyna, uzbrojona tylko w swoją odwagę, uczciwość i rozum?
Rip DVD 1CD
Dubbing PL

Undead (Undead)

Berkeley jest sympatycznym miasteczkiem, gdzie życie jest radosne a ludzie przyjaźni. Taki stan rzeczy nie będzie jednak trwał wiecznie. Pewnego dnia na miasteczko spada deszcz meteorytów, które niosą ze sobą kosmiczną infekcję zamieniającą ludzi w zombie. Żywym trupom stawia czoła niewielka grupa ludzi...

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Klatka (Klatka)

Opowieść o kulcie przemocy, którego wyznawcami są młodzi ludzie. Dokument opowiadający o kobicach-chuliganach, którzy umawiają się z innymi kibicami na bitwy - ustawki.
Film zawiera dość brutalne sceny więc w dystrybucji jest od 18 lat

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Snowboarder (Snowboarder)

Mieszkający w l'Alpe d'Huez osiemnastolatek Gaspard ma spory talent do snowboardu, nie jest jednak zbyt ambitny. Pracuje w sklepie instruktora jazdy na desce, który jest jednocześnie jego nauczycielem. Pewnego dnia w życiu chłopaka pojawia Josh Atterssen, mistrz snowboardu. Champion śniegowej deski zauważa Gasparda i ofiarowuje mu swoją pomoc. Młodzieniec przyjmuje propozycję sądząc iż stary mistrz chce by pod jego okiem wyrósł nowy - czyli on. Josh ma jednak zupełnie inne i wcale nie takie szlachetne plany...
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Epicentrum (Scorcher)
Sejsmolog, Julie McGrath, odkrywa, że wkrótce tektoniczne płyty najdą na siebie a to wywoła ogromny kataklizm. Do tego wydarzenia pozostały 4 dni. Wybuch wulkanu niemalże uniemożliwia pani McGrath złożenie raportu, jednak zostaje uratowana przez Ryana Becketta, amerykańskiego żołnierza. Oboje jadą do Białego Domu, aby tam złożyć raport na ręce prezydenta... wydaje się, że jedynym rozwiązaniem, aby uchronić świat przed zagładą będzie zrzucenie bomby atomowej w okolicach Los Angeles...
Rip DVD
1CD
Lektor PL

Kill Bill (Kill Bill: Volume 1)

Zdradzona i pozostawiona na pewną śmierć panna młoda, niegdyś należąca do elity płatnych zabójców, budzi się po 4 latach ze śpiączki. Postanawia zemścić się na "Billu", człowieku, który ją wystawił. Droga do słodkiej zemsty nie będzie łatwa, bo po drodze musi 'zneutralizować' bezwzględnych wspólników Billa.

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Medalion (The Medallion)
Gwiazdor kina akcji Jackie Chan po raz kolejny gra nieugiętego policjanta. Badający sprawę przemytu ludzi gliniarz z Hong Kongu, Eddie (Jackie Chan), na skutek wypadku z udziałem tajemniczego medalionu, zmienia się w nieśmiertelnego herosa o ponadludzkich zdolnościach. Teraz z pomocą swojej pięknej asystentki będzie musiał kontynuować śledztwo i rozwiązać sekret niezwykłego artefaktu.
Polska premiera 26.12.2003
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Gigli (Gigli)
Larry Gigli jest płatnym mordercą "pracującym" dla mafii z Los Angeles. Kolejne zlecenie, które otrzymuje wydaje się być rutynowym zadaniem. Ma on porwać młodszego brata prokuratora federalnego, który prowadzi sprawę przeciwko szefowi Gigliego. Jak się okazuje, boss nie do końca ufa bohaterowi i przydzielu mu do pomocy Ricky. Jest ona pracującym z wolnej stopy zabójcą. Wkroczenie do akcji pięknej dziewczyny mocno komplikuje prostą z pozoru sprawę... Film Martina Bresta ["Ucieczka o północ" [88] ; "Dotyk kobiety" [92]] zdobył duży rozgłos jeszcze w trakcie realizacji. Zawdzięcza to romansowi, jaki nawiązał się na planie pomiędzy grającymi główne role: Jennifer Lopez i Benem Affleckiem. Udział pary popularnych amantów nie jest jednak jedynym atutem "Gigliego". W jego obsadzie znaleźli również Al Pacino i Christopher Walken. A sama fabuła wydaje się mocno odbiegać od schematów - w oryginalny sposób łączy dramat z kryminałem i kinem akcji...
Polska premiera - 2004
Rip DVD
2CD
Napisy PL
Prosiaczek i przyjaciele (Piglet's Big Movie)

Animowany film z wytwórni Walta Disneya, kontynuacja przygód Kubusia Puchatka, Tygryska i Prosiaczka, bohaterów "Tygrysa i przyjaciół". Tym razem przyjaciele Prosiaczka znajdują się w dużym niebezpieczeństwie, a jedyną osobą w całym 100-milowym lesie, na która mogą liczyć jest właśnie.. ON sam.... W efekcie cała grupka przyjaciół dowiaduje się jak wiele może zdziałać nawet najmniejszy spośród nich. (A przynajmniej tak wygląda sytuacja z jego perspektywy :))
Rip DVD
1CD
Dubbing PL

Octane (Octane)

Octane to historia Senegi, kobiety która trafia do mrocznego świata, po tym jak jej nastoletnia córka Nat wciągnięta zostaje do niebezpiecznej, żądnej krwi sekty. Przywódcą kultu jest charyzmatyczny, seksowny i obdarzony nadprzyrodzonymi mocami Ojciec. Kiedy składa Nat propozycje innej, niekonwencjonalnej egzystencji ,Senega zmuszona zostaje do wzięcia udziału w pościgu w trakcie którego będzie musiała zmierzyć się ze swoja przeszłością , by ratować córkę

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Alex and Emma ( Alex and Emma )

Romantyczna komedia o pisarzu o imieniu Alex, który ma kłopoty z gangsterami. Zapowiedzieli oni, że zabiją go za 30 dni, jeżeli nie spłaci do tego czasu swoich długów. Jednym sposobem na zdobycie pieniędzy jest ukończenie powieści. Aby tego dokonać, w wyznaczonym czasie, zatrudnia stenografistkę Emme...
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Niepokonany Seabiscuit (Seabiscuit)
Rok 1938, trwa Wielki Kryzys. Trzech ludzi, których łączy miłość do koni i przegrane życie, poświęca się trenowaniu konia wyścigowego – tytułowego Seabiscuita – nieuważanego nigdy dotąd za kandydata na czempiona. Były milioner, a teraz bankrut – Charles Howard (Jeff Bridges), postarzały, cierpiący na postępujący artretyzm kowboj – Tom Smith (Chris Cooper) i dżokej, nie dość, że ciężki, to niewidzący na jedno oko – Johnny „Red” Pollard (Tobey Maguire). Mimo ogarniającego ich zwątpienia, przezwyciężają słabości, dążąc do wspólnego celu. Tym celem jest nie tylko zwycięstwo w prestiżowych zawodach, ale także zachowanie szacunku dla samych siebie.
Polska premiera 9.01.204
Rip DVD
2CD
Napisy PL

House Of The Dead (House Of The Dead)

Grupa nastolatków ląduje na wyspie, gdzie ma się odbyć szalona impreza w stylu 'rave'. Chcą się zabawić i rozerwać. Problem polega jednak na tym, że wyspa ma śmiertelnie groźnych mieszkańców...

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Papierowi żołnierze (Paper Soldiers)

Jeszcze nigdy przestępczość nie była tak niezorganizowana jak w tej skandalicznie śmiesznej komedii, w której występują Stacey Dash (Clueless), megagwiazda hip hopu Jay-Z oraz Beanie Singel, Memphis Bleek i Capone-N-Noreaga. Kiedy początkujący oszust dołącza do paczki włamywaczy, którzy zawsze muszą wszystko spartaczyć, zaczyna się prawdziwa jazda... To karygodne!
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Autostopowicz2 - Wyścig o Przetrwanie
( The Hitcher II: I've Been Waiting)

Prześladowany dramatycznymi wspomnieniami z przeszłości Jim Halsey powraca by stawić czoła nękajacym go demonom. Wspólnie ze swoją dziewczyną znów znajdzie się na tym samym wyludnionym odcinku drogi w Zachodnim Texasie, na którym kiedyś rozegrał się największy koszmar jego życia. Po spotkaniu psychopatycznego autostopowicza, Jim przekona się, że ich podróż zamieni się w kolejny wyścig o przetrwanie ...
Polska premiera - 2004
Rip DVD
2CD
Napisy PL

Dziewczyny z Wyższych Sfer (Uptown Girls)

Komedia opowiadająca historię bogatej dziewczyny, która aby odzyskać szacunek swojego chłopaka podejmuje pracę jako opiekunka wyjątkowo nieznośnej dziewczynki.

Polska premiera 9.01.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Mustang z Dzikiej Doliny
(Spirit: Stallion of the Cimarron)

Kolejny wielki animowany projekt studia DreamWorks. Spirit to nieujarzmiony mustang przemierzający prerie Dzikiego Zachodu. Pewnego dnia oddziałowi kawalerii udaje się go schwytać. Żołnierze chcą zmienić mustanga w posłusznego wierzchowca.

Rip DVD
1CD
Dubbing PL

Fanfan Tulipan 2003 (Fanfan la Tulipe 2003)

"Fanfan Tulipan" w latach 50 był przebojem światowych kin. Akcja rozgrywała się w XVIII-wiecznej Francji, za czasów panowania Ludwika XV. Opowiada historię młodego, biednego i bardzo przystojnego chłopaka o imieniu Fanfan, który uciekając przed małżeństwem zaciąga się do armii. Co więcej napotkana na drodze cyganka przepowiada mu, że jeśli zaciągnie się do wojska to pewnego dnia poślubi córkę króla...

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Scorched ( Scorched )

Trzech niezadowolonych pracowników banku, małego, opuszczonego miasteczka (w tych rolach: Paulo Costanzo, Woody Harrelson, Alicia Silverstone), planują okraść swoje miejsce pracy. Każdy z nich sporządza odpowiedni plan i jak się okazuję, wszyscy wybierają tą samą porę napadu. Dzieje się tak dlatego, gdyż nikt z przyszłych przestępców nie wie o innych... W międzyczasie miejscowy sprzedawca ubrań (Rachel Leigh Cook) planuje dokonać zemstę na lokalnym milionerze (John Cleese).
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Fear X 2003 ( Fear X 2003)
Wisconsin. Po śmierci swojej żony, uznanej przez policję za nieszczęśliwy wypadek, Harry (John Torturo) który nie wierzy w tę oficjalną wersję postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zaczyna spędzać mnóstwo czasu, analizując zdjęcia i taśmy z urządzeń ochrony w miejscu gdzie wydarzył sie wypadek licząc, że w końcu znajdzie jakieś ślady wyjaśniające kto był sprawcą śmierci jego żony i czy to rzeczywiście był wypadek. Po pewnym czasie natrafia na pewien, niejasny ślad... ślad osoby która może być związana z tym zdarzeniem...
Rip DVD
1CD
Napisy PL
SWAT (S.W.A.T.)
Aresztowana gruba ryba narkotykowego świadka jest transportowana przez odziały Departamentu Policji Los Angeles - drużynę SWAT prowadzoną przez porucznika Harrelsona - z miasta do federalnego aresztu. Wszystko się komplikuje, kiedy przestępca oferuje 100 milionów dolarów każdemu, kto go uwolni
W rolach głownych Samuel L. Jackson i Colin Farrell
Polska premiera 5.12.2003
Rip DVD
2CD
Napisy PL

Cabin Fever 2003 (Cabin Fever 2003)

Piątka przyjaciół z college'u zamierza spędzić wakacje w położonej na odludziu górskiej chacie. Tam jeden z nich zostaje zakażony śmiertelnym wirusem. Chroba szybko się rozprzestrzenia....

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Wszystko Czego Pragnę (Try Seventeen)

Opowieśc o chłopaku, który rozpoczyna naukę w college'u tylko i wyłącznie po to, aby odkryć, że o życiu i miłości może nauczyć się znacznie więcej od sąsiadów z bloku w którym mieszka.
W rolach głównych gwiazda Władcy Pierścieni (Frodo) Elijah Wood i Franka Potente

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Dark Water ( Dark Water )
Kolejne po sukcesie "The Ring - Krąg" i "Ring 2" dzieło japońskiego reżysera specjalizującego się w kinie grozy; ekranizacja następnej bestsellerowej powieści Koji Suzuki. Rozwiedziona kobieta wraz ze swoją 6 letnią córką szukają dla siebie jakiegoś lokum. Wprowadzają się do znalezionego w końcu, taniego lokum. Niestety wkrótce ze stropów zaczyna ściekać woda... nie pomagają skargi do administracji... z resztą woda to nie wszystko... Film jest przerażającym horrorem w starym stylu dla tych którzy naprawdę lubią się bać.
Polska Premiera 21.11.2003
Rip DVD
1CD
Napisy PL

24 Godziny Seria 2 ( 24_02)

Tym razem terroryści planują zdetonować bombę atomową w centrum
Los Angeles. Jack Bauer musi znaleźć bombę w ciągu kilku godzin...
Dramatyczna, szybka akcja, bardzo dobra gra aktorów.
Po prostu rewelacja

Rip DVD
12CD
24 odcinki
Druga seria
Napisy PL

Dziki aka W Piekle (Savage aka InHell )

Główny bohater zostaje osadzony w więzieniu, gdzie musi przetrwać wśród kryminalistów skazanych na karę śmierci i oczekujących na wyrok.
W roli głównej Jean Cloud Van Damme

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Król Lew Edycja Specjalna (The Lion King SE)
Przez krytyków opisywana jako przeznaczone dla dzieci połączenie "Hamleta" i "Makbeta" baśn opowiadająca o losach Simby młodego lwa, który oskarżony o nieumyślne zabójstwo swojego ojca, króla dżungli zostaje skazany na wygnanie. Władzę w królestwie obejmuje Skaza, brat zmarłego władcy. Mija kilka lat. Pewnego dnia Simba spotyka dawną przyjaciółkę, od której dowiaduje się, iż królestwo chyli się ku upadkowi. Młody następca tronu postanawia powrócić do dawnej ojczyzny i odzyskać zabrany mu podstępem tron.
Edycja specjalna - wzbogacona o n0we sceny i muzykę.
Rip DVD
2 CD
Dubbing PL
Uciekający Pan Młody ( The Wood)
Film zaczyna się w dzień wesela kolegi głównego bohatera. Rzeczy nie wyglądają dobrze - przed ceremonią ginie pan młody. Cierpi na "syndrom dnia wczorajszego" i na wskutek nieszczęśliwego wypadku (wymioty) przyjaciele muszą oddać garnitury do pralni. Podczas czekania na ubrania przypominają sobie jak to zobaczyli się pierwszy raz w szkole, jak poznali kobiety ich życia i jak im upłynął czas w szkole. W filmie występuje dużo dobrych aktorów jak na przykład Taye Diggs czy Omar Epps. Dobrą stroną filmu jest muzyka i refleksyjny styl narracji filmu.
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Freddy VS. Jason (Freddy kontra Jason)
Długo wyczekiwany przez fanów horrorów pojedynek dwóch najkoszmarniejszych zabójców. Freddy Krueger - znany z "Koszmaru z ulicy Wiązów" stanie w szranki z Jassonem Voorhees'em równie groźnym mordercą mścicielem z serii "Piątek 13-tego". Obaj są bezwzględnie źli i okrutni, obaj posiadają niesamowite zabójcze umiejętności - każdy z nich może tę walkę wygrać, każdy może ją przegrać...
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Zjadacz Grzechów (The Order)

Thriller. Młody, zbuntowany ksiądz jedzie do Rzymu, by wyjaśnić okoliczności tajemniczej śmierci swojego mentora. Na miejscu trafia na ślad mistycznej postaci, która od wieków odgrywa rolę "Boga na Ziemi", tzw. "pożeracza grzechów", dającego ludziom rozgrzeszenie poza kościołem, polegające na dosłownym zjadaniu ich przewinień.

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Re-Animator 3 (Beyond Re-Animator 2003)

Film, którego reżyserii podjął sie Brian Yuzna opowiada o dalszych perypetiach szalonego naukowca Herberta Westa, któremu udało sie opracować sposób przywracania do życia zmarłych. Tym razem jednak West zajmie się "transplantacją" dusz w martwe ciała. Jednej z operacji dokonuje przenosząc duszę seryjnego mordercy w zwłoki swojego asystenta Dana Caina, co oczywiście ma tragiczne skutki.
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Mężczyzna Moich Marzeń (Décalage Horaire)

Przepiękna Juliette Binoche i czarujący Jean Reno w komedii, której bohaterowie, jak na prawdziwe przeciwieństwa przystało, przyciągają się w magiczny sposób. Ona - rozmowna, ekstrawertyczna, On - małomówny, zamknięty w sobie. Ona - ucieka od mężczyzny, którego ma nadzieję już nigdy więcej nie kochać. On - goni kobietę, którą, jak wierzy, wciąż kocha. Felix i Rose tak naprawdę nie powinni się spotkać. A jednak...

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Straszny Film 3 (Scary Movie 3)

Cindi i jej nowo nabyci przyjaciele są świadkami dziwnych rzeczy, takich jak np. znaki na kłosach. Bohaterka postanawia wyjaśnić, co stoi za tymi tajemniczymi wydarzeniami i zmuszona jest uwolnić świat od złego...

Polska premiera 19.03.2004

Rip Cinema
(Jakość OK)
1CD
Napisy PL

Out of Time (Out of Time)

Matt Lee Whitlock (w tej roli Denzel Washington) jest szefem policji w małym miasteczku Banyan Key na Florydzie. Musi rozwikłać sprawę podwójnego zabójstwa, zanim on sam zostanie uznany za podejrzanego. Dlatego też stara się być kilka kroków przed policjantami z jego własnego posterunku i przed tymi którym ufa, aby dotrzeć do prawdy.
Polska premiera - 2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Łowca Obcych (Alien Hunter)

James Spader gra Juliana Romea; nadzwyczaj inteligentnego eksperta, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo pojawienia się tajemniczego, obcego obiektu na Antarktyce. W trakcie pojawiają się nowe przeszkody do rozwiązania - spisek rządowy, śmiertelne choroby, zdrada, ognisty romans oraz nadziemska inteligencja.
Polska premiera - 2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Źli Chłopcy 2 (Bad Boys 2)

Druga część przebojowej komedii "Bad Boys" Michael'a Bay'a z 1995 roku. Tak jak w części pierwszej, tak i w drugiej główne role zagrają Martin Lawrence i Will Smith. Tym razem współdziałając ze Scotland Yardem próbują rozpracować sprawę przemytu ecstasy do Miami.
Polska premiera 17.10.2003
Rip DVD
2CD
Napisy PL
Lara Croft Tomb Raider 2: Kolebka życia
(Lara Croft Tomb Raider 2: The Cradle of Life)

Kryjąca w swoim wnętrzu nieznane dotąd ludzkości siły zła, puszka Pandory ukryta jest na kontynencie afrykańskim, na obszarze znanym jako 'kolebka życia'. Zadaniem światowej sławy badacza grobów - Tomb Raidera - Lary Croft (Angelina Jolie) jest znalezienie tego okrytego złą sławą przedmiotu zanim wpadnie on w ręce maniakalnego naukowca, zdobywcy nagrody Nobla Dr Jonathana Reissa (Ciarán Hinds). Mający w swoich zamiarach okiełznanie na własny użytek sił zła, Reiss musi zostać za wszelką cenę powstrzymany. Jedyną osobą, która jest w stanie uratować życie na Ziemi w dotychczasowej formie i powstrzymać szalonego naukowca od realizacji jego złowieszczego planu - zdobycia dominacji nad światem, jest Lara Croft.
Polska premiera 29.08.2003
Rip DVD
2CD
Napisy PL
Smakosz 2 ( Jeepers Creepers 2 )
Druga część wyświetlanego w polskich kinach w zeszłym roku przebojowego horroru "Smakosz".
Tym razem Smakosz - bestia powracająca na ziemie równo co 23 lata by się nakarmić za swą zwierzynę upatrzy sobie autobus pełen koszykarzy i cheerleader'ek.Wraz z nadejściem nocy pozostawiony na opuszczonej drodze autobus stanie się dla młodych ludzi ostatnim bastionem chroniącym ich przed nieuniknioną śmiercią...
Polska premiera 28.11.2003
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Good bye, Lenin (Good bye, Lenin!)
Nagrodzony "Niebieskim Aniołem" na MMF w Berliie w 2003 roku pokazuje na czym może polegać nostalgia za komunizmem. Bohaterka filmu traci przytomność, kiedy widzi jak policjanci pałują jej syna podczas obalania berlińskiego muru i przez kilka miesięcy leży w śpiączce. Kiedy się budzi, nie ma już NRD, ale ona o tym nie wie, nadal unieruchomiona w swoim łóżku. Narratorem obrazu jest jej syn Alex. Wychowany przez matke, komunistkę-aktywistkę, chadzający na pochody, wychowywany na dobranocce o Piaskowym Dziadku. Alex kocha matkę i w obawie o jej zdrowie tworzy przed nią iluzję dawnego świata. Cała kamienica daje się wciągnąć w tę zabawę - powszechnie lubiano energiczną szefową lokalnej organizacji partyjnej, do której wszyscy należeli. Ale odtworzyć NRD wcale nie będzie tak łatwo...
Polska premiera 14.11.2003
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Segment 76 (Segment '76)
Trójmiasto. Gorące lato '76-go roku. Bohater, absolwent Politechniki Gdańskiej, rozpoczyna pracę w biurze projektowym. Wolny czas spędza naprawiając ukochanego Jeepa, oczekując przyjazdu studiującej za granicą dziewczyny - Oli. Marzeniem bohatera jest umeblowanie swojego mieszkania. Największym pragnieniem, niemalże spędzającym sen z powiek, jest zdobycie segmentu, model '76. Panujący ustrój jednak nie ułatwia takich rzeczy, jak zakup mebli. Zmusza to bohatera do kombinowania. Kombinowania typowego dla tamtego okresu. Przemytu ubrań do ZSRR. Tureckich kożuchów do Polski. To wszystko prowadzi do komicznych sytuacji związanych z celnikami, Milicja Obywatelską itp...
Lata PRL-u w filmie są przedstawione w sposób wesoły i ciepły, a nie jak to zazwyczaj bywało w sposób szary i smutny. Jest to opowieść o młodych ludziach, którzy nie tracili cennego czasu na zamartwianie się panujęcym ustrojem. Potrafili znaleść sposób na życie i cieszyć się tym co mają.
Polska premiera 19.09.2003
Rip DVD
1CD
Film Polski

George prosto z drzewa 2 (George of the Jungle 2)

Teściowa George'a nie chce pozwolić swojej córce i wnukowi na życie w dżungli. Wraz z byłym narzeczonym dziewczyny, Lylem, poddają dziewczynę hipnozie, nakłaniając ją aby porzuciła George'a. Planują też zniszczyć dżunglę. George, wraz ze zwierzętami, postanawia uratować ukochaną. Jadą więc do Las Vegas.. muszą się jednak spieszyć, aby wrócić na czas i uratować dżunglę przed zniszczeniem.
Polska premiera - 2004

Rip DVD
1CD
Lektor PL

Następna porcja opisów =>1<= =>2<= =>3<= =>4<=Pre DVD w opisie filmu - jakość pomiędzy VCD a DVD
spis filmów zip

TOP 100 MULTIMEDIA, GIGANTYCZNY RANKING STRON

 
 

Strona optymalizowana pod IE 5.0 i wyższe dla rozdzielczości 800x600