Strona z napisami do filmów - filmy


News
Napisy
Seriale
Filmy
Soft
Linki
e-mailZasady wymiany i zamawiania

Wymieniamy się płyta za płytę. Jeżeli w moim spisie znajdziesz coś co cię zainteresuje a sam masz coś czego ja nie mam - podeślij mi swój spis na maila i uzgodnimy szczegóły. Nie nagrywam na płytach tzw. lusterkach i oczekuje tego samego od ciebie. Gdy już uzgodnimy na co się wymieniamy ty wysyłasz do mnie pierwszy a ja robię to samo następnego dnia po otrzymaniu twojej paczki i sprawdzeniu jej zawartości (tylko przy pierwszej wymianie - przy ewentualnych następnych nie będzie już tych ceregieli).
Jeżeli nie masz nic na wymianę a chciałbyś mieć jakieś filmy to możesz je zamówić za zaliczeniem pocztowym. Cena od 5-6zł za CD w zależności od ilości filmów.
do 15 CD - 6zł
powyżej 15 CD - 5zł
Maksymalne zamówienie to 30CD a minimalne 5CD.

Adres kontaktowy ricodivx@lj.pl

Pełny spakowany spis moich filmów (obecnie prawie 2130 pozycji) do pobrania tutaj

Seriale - dział z seialami

 
Filmy które szczególnie polecam :)

Wstrząsy 4: Początek Legendy
(Tremors 4: The Legend Begins 2004)Czwarta część "Wstrząsów" i pierwszy prequel. Tym razem akcja przenosi nas do XIX wieku, w czasy, kiedy krwiożercze robale pojawiły się po raz pierwszy. Bohaterem filmu jest tym razem Hiram Gummer, pradziadek Burta Gummera.

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Rzeka Tajemnic (Mystic River)

Adaptacja powieści Dennisa Lehane'a. Film opowiada o trzech przyjaciołach z dzieciństwa. Jimmy, Sean i Dave spotykają się po 25 latach w wyniku śledztwa, jakie prowadzone jest przez jednego z nich (Seana), w sprawie morderstwa starszej córki Jimmy'ego. Film wyreżyserował Clint Eastwood.
Sześć nominacji do Oscara, w tym dla Najlepszego Filmu i dla Seana Penna jako Najlepszego Aktora.

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Dirty Dancing 2 (Havana Nights: Dirty Dancing 2 - 2004)

Kuba, rok 1958. Amerykańska rodzina przeprowadza się na Kubę, gdzie ojciec bohaterki otrzymuje intratną posadę. Zamieszkują w bardzo ekskluzywnej dzielnicy Hawany wśród innych amerykańskich rodzin. Kate ma 18 lat i wchodzi w wiek dojrzałości w specyficznej i gorącej atmosferze Hawany, która stoi u progu rewolucji. Poznaje Javiera – młodego Kubańczyka, który wprowadza ją w świat kubańskich rytmów. Trafiają do klubu nocnego La Rosa Negra, do którego chodzą wyłącznie miejscowi i gdzie taniec jest gorętszy od temperatury na zewnątrz. Kate i Javier decydują się wystąpić jako para w najbardziej prestiżowym konkursie tańca.
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Welcome To Mooseport (Welcome To Mooseport 2004)

Obraz opowiada o byłym prezydencie USA, który planuje na stare lata osiedlić się w małym miasteczku na Wschodnim Wybrzeżu. Tam postanawia kandydować na urząd burmistrza. Jego rywalem jest właściciel sklepu z narzędziami. Kiedy okazuje się, że sklepikarz cieszy się wielką popularnością u mieszkańców, przesądzającą właściwie o wyniku wyborów, dla byłego prezydenta jest już za późno by się wycofać.

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Club Dread (Broken Lizard's Club Dread - 2004)

Grupa wczasowiczów spędza szalone wakacje w luksusowym kurorcie. Sielanka ustępuje miejsca chaosowi gdy w ekskluzywnym ośrodku pojawia się tajemniczy morderca.

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Po Drugiej Stronie Łużka (El Otro Lado de la Cama)

Hiszpański film, który w box officach przebija amerykańskie superprodukcje. Zabawna komedia muzyczna. Dwie pary, Javier i Sonia oraz Paula i Rafa, to dobrzy starzy przyjaciele. Lecz nie chroni to ich od problemów. Paula zainteresowała się Javierem, Rafa nie wiedząc, kto jest jego konkurentem prosi o pomoc przyjaciela. Javier sam nie wie czy chce zostawić Sonię i jednocześnie stara się ukryć prawdę przed Rafą. Wszystko coraz bardziej się komplikuje...
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Big Empty (Big Empty 2003)

Film opowiada historię bezrobotnego aktora, który zostaje poproszony o dostarczenie do niewielkiego miasteczka w Kalifornii tajemniczej torby. Jeśli tego dokona wszystkie jego długi mają zostać spłacone, a on sam otrzyma szansę na rozpoczęcie nowego życia. Bohater podejmuje się tego zadania. Nie wie jednak, że podróż, w którą wyruszy zaprowadzi go poza granice naszego świata...

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Sekta 3 (The Skulls 3 2003)

Młoda, atrakcyjna studentka Taylor Brooks (w tej roli Clare Kramer, gwiazda serialu „Buffy, postrach wampirów) za wszelką cenę pragnie zostać pierwszą kobietą w tajnym stowarzyszeniu o nazwie „Czaszki”. Zmuszona przez Brooks Rada przyjmuje ją do sekty.
Wkrótce potem dziewczynę ogarnia mroczny świat podstępnych oszustw, zastraszeń i morderstw.
Polska premiera - 2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Efekt Motyla (The Butterfly Effect 2003)

Wciągający thriller o zjawiskach paranormalnych, wykorzystujący zagadkę tajemniczej natury przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Kiedy Evan Treborn (Ashton Kutcher) odkrywa, że może zamieniając wspomnienia odwrócić bieg swojego niezbyt udanego życia, przypadkowo zmienia też losy swoich najbliższych, i to z jak najgorszym skutkiem. Gdy „nowe życie” w coraz bardziej niebezpieczny sposób wymyka mu się spod kontroli, Evan musi odkryć wydarzenie ze swej przeszłości, które może uchronić go przed śmiercią i połączyć z ukochaną.
Polska premiera 11 czerwca 2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Piętno (The Human Stain 2003)
Ekranizacja nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha zatytułowanej "The Human Stain". Obraz, który według własnego scenariusza wyreżyserował Robert Benton ("Sprawa Kramerów", "Billy Bathgate") opowiada historię profesora jednej z amerykańskich uczelni, który zostaje niesłusznie oskarżony o rasizm. Aby udowodnić swoją niewinność bohater musi publicznie ujawnić swoje najbardziej skryte tajemnice.
W rolach głównych Anthony Hopkins i Nicole Kidman
Polska premiera 6.02.2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Piotruś Pan (Peter Pan 2003)
Historia małego chłopca z Nibylandii, Piotrusia, który pewnego dnia zjawia się z maleńką wróżką Dzwoneczkiem w domu Pani Darling. Piotruś Pan, zaprzyjaźniwszy się z małymi mieszkańcami domu, przenosi dzieci do magicznej Nibylandii, gdzie przeżywają niesamowite przygody, ale muszą też stawić czoła złemu kapitanowi Hakowi.
Pierwsza aktorska wersja znanej bajki
Polska premiera 5.03.2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Chasing Liberty (Chasing Liberty 2004)

Osiemnastoletnia Anna, córka prezydenta Stanów Zjednoczonych ma dosyć życia pod nieustającym nadzorem, pragnie choć przez chwilę poczuć się jak przeciętna dziewczyna, dlatego w czasie pobytu w Europie postanawia uciec pilnującym ją agentom Secret Service. Wyrusza w podróż po Starym Kontynencie, podczas której poznaje i zakochuje się w nieznajomym przystojnym Brytyjczyku o imieniu Ben
Polska premiera - 2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Wygraj Randkę (Win a Date with Tad Hamilton! 2004)

Rosalee Futch - dziewczyna z prowincjonalnego miasteczka wygrywa konkurs, w którym główną nagrodą jest randka z gwiazdorem Tadem Hamiltonem. Po bardzo udanym spotkaniu obie strony chcą kontynuować znajomość. Wkrótce tworzy się zabawny trójkąt pomiędzy Tadem, Rosalee i jej chłopakiem - Petem.
Polska premiera 25 czerwca 2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Cooler (The Cooler 2003)
Film, który zdobył popularność i uznanie na FF w Sundance to historia Berniego Lootza, najbardziej pechowego człowieka w Las Vegas, którego zły los przenosi się także na ludzi, którzy z nim przebywają. Właściciel jednego z kasyn używa więc Berniego do "likwidowania" wygranych największych dotychczasowych szczęściarzy. W ten sposób bohater spłaca swój ogromny dług wobec kasyna. Wychodzi na tym na tyle dobrze, że pewnego dnia postanawia opuścić Vegas, na co jednak nie chcą się zgodzić jego "pracodawcy". Sprawy komplikują się dodatkowo, gdy Bernie zakochuje się w kelnerce pracującej z nim w kasynie i traci swe zdolności "rozsiewania" pecha w promieniu paru kilometrów...
Polska premiera 21 maj 2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Zapłata ( Paycheck2003 )
Światowej sławy geniusz Michael Jennings (Ben Affleck) pracuje nad najbardziej zaawansowanymi technologicznie projektami. Po wykonaniu każdego zadania poddaje się "wyczyszczeniu" pamięci, aby nie narażać swoich pracodawców. Ostatni z wykonanych projektów, nad którym spędził trzy lata, ma wzbogacić jego konto o ośmiocyfrową sumę. Jednak zamiast czeku otrzymuje kopertę pełną przypadkowych przedmiotów wraz z informacją, że zgodził się zrzec całego wynagrodzenia. Jak się okazuje są one kluczem do jego przeszłości. Z pomocą swojej nabliższej współpracowniczki i kochanki Rachel (Uma Thurman) Jennings podejmuje wyścig z czasem - starając się poskładać elementy tej niezwykłej układanki zanim dopadną go jego byli pracodawcy.

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Skazani na Siebie ( Stuck On You 2003 )
Bob i Walt to para syjamskich bliźniaków, którzy mają osobne ręce i nogi, ale są zrośnięci ze sobą w okolicy bioder. Fakt ten starają się przez lata jak najlepiej wykorzystywać, dzięki czemu odnoszą wiele sukcesów sportowych jako bramkarze hokejowi i zapaśnicy. Ich szczęśliwy związek staje jednak pod znakiem zapytania, gdy Walt oświadcza, że pragnie wyjechać do Hollywood, aby zostać aktorem. Kierowany przyrzeczeniem o nierozerwalności ich doskonałego duetu Bob decyduje się towarzyszyć swemu bratu. Po przyjeździe do Los Angeles bliźniacy znajdują pracę w programie telewizyjnym prowadzonym przez Cher, co przynosi im wkrótce sławę i bogactwo, ale coraz bardziej zaczyna ich od siebie oddalać.

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Cold Creek Manor (Cold Creek Manor 2003 )

Akcja filmu skupia się na losach pewnej rodziny, która zostawiwszy piękny apartament w wielkim mieście, postanawia zamieszkać w wiejskim domu. Koszmar rozpoczyna się wówczas, gdy po wyjściu z więzienia poprzedni właściciel posiadłości domaga się zwrotu swojej własności.
W rolach głównych Sharon Stone i Dennis Quaid.
Polska premiera 2004

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Zgromadzenie (The Gathering 2003)
W ruinach starego kościoła z I w.n.e., przypadkowo odkryto niesamowite rzeźby i malowidła przedstawiające Ukrzyżowanie z zupełnie innej perspektywy . Zamiast figury Jezusa Chrystusa, wyrzeźbiono kilkanaście postaci, które przyglądały się tamtym wydarzeniom. Co dziwniejsze, te same osoby widziano przez ostatnich 2000 lat zawsze tam, gdzie działo się coś złego. Teraz pojawiają się znowu. Widzi je tylko młoda Amerykanka - Cassie. Czy oznacza to, że Cassie ma halucynacje czy jest to raczej zwiastun kolejnej tragedii?
Historia amerykańskiej turystki, która w trakcie przejazdu przez angielskie miasteczka Glastonbury ulega wypadkowi samochodowemu i trafia do domu jednego z mieszkańców. Tam z przerażeniem odkrywa, że je wypadek wcale nie był przypadkowy a jej tropem podążają tajemniczy ludzie.
Polska premiera 4.06.2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Liczebność Krytyczna (Threshold 2003)

Załoga statku kosmicznego powraca z dalekiej wyprawy i przywozi ze sobą jajo Obcego. Niebawem rodzi się z niego kosmita, który w ziemskich warunklach zaczyna bardzo szybko się rozmnażać. Aż za szybko... Kiedy liczba Obcych osiągnie liczebność krytyczną nic nnie będzie w stanie ich powstrzymac. Od dwóch naukowców należą losy całego świata.

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Wonderland (Wonderland 2003)
Znakomita reżyseria, znakomite zdjęcia, dobry montaż i super aktorstwo. To sprawiło że nawet po nocnych szaleństwach z dziewczyną o trzeciej rano mieliśmy siły aby ten film obejrzeć. Wciągający wątek od samego powoduje, że nie spuszczamy wzroku z ekranu do końcowych napisów. Zapomniany Val Kilmer, wciąż w dobrej formie, wciąż na luzie. Lisa Kudrow która mnie zaskoczyła tak poważną rolą. Christina Aplegate, która zaskoczyła że w ogóle chciała zagrać tak małą rolę. Na końcu zorientowałem się kogo grała:). Opowieść prawdziwa o królu porno, który po zakończeniu kariery zatraca się w sobie pozbawiając się resztek honoru. Przykre jest to, że może gdyby miał silniejszy charakter to też może by do tych morderstw nie doszło. Ale czego się nie robi gdy jest się uzależnionym od narkotyków. Nie pomogło wsparcie kochającej dziewczyny która zawsze stała obok. Może i nawet chciał się odmienić (tak to odczułem), ale chcieć to za mało. Nie będziecie raczej żałować czasu spędzonego przed ekranem. Film naprawdę wart obejrzenia.
Polska premiera 2.07.2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Pieces of April (Pieces of April 2003)

April Burns mieszka wraz ze swoim chłopakiem Bobbym w małym apartamencie w dzielnicy East Side Nowego Yorku. Żeby spędzić więcej czasu ze swoją umierającą matką Joy, April zaprasza swoją konserwatywną rodzinę na Święto Dziękczynienia. Tuż przed przyjazdem gości odkrywa, że jej kuchenka nie działa. Rozpoczynają się poszukiwania miłych sąsiadów, którzy użyczą swojej. Na domiar złego, tuż po przybyciu rodziny, zaczyna ona narzekać na styl życia April...
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Pod Nadzorem (Detention 2003)
Liceum Hamiltona, nie jest szkołą, w której człowiek, któremu zależy na edukacji i pracy z młodzieżą długo się utrzyma. Nie utrzymał się także Sam Decker, który po wielu miesiącach bezowocnej pracy postanawia opuścić szkołę. Ostatni dzień w pracy spędza pilnując uczniów odesłanych za karę do szkolnej "kozy" i mających spędzić tam czas do wieczora. Jednak bezczynność niebawem się skończy. Wieczorem szkoła zostaje opanowana przez groźnych i, co najgorsze, uzbrojonych przestępców, którzy zamierzają dokonać z budynku groźnego napadu. Kiedy odkrywają, że w szkole przebywa jeszcze nauczyciel i uczniowie postanawiają pozbyć się świadków. Sam Decker i grupa nastolatków muszą stawić im czoła...
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Pogoda na Jutro (2003)
Józef Kozioł - od kilkunastu lat brat Józef w zakonie, dokąd schronił się przed zdradzającą go żoną i komunistycznymi represjami - musi zastąpić chorego braciszka w zespole wokalno-muzycznym i wystąpić na festiwalu Sacrosong poza murami klasztoru. Odosobnienie sprawiło, że nawet nie bardzo wie, iż upadł komunizm. Podczas występu zostaje rozpoznany przez żonę i syna. Władze kościelne są wstrząśnięte. Brat Józef zostaje natychmiast wydalony z klasztoru. Żona z litości zabiera go do domu swojego nowego partnera...
Rip DVD
1CD
Film Polski

Linia Czasu (Timeline)
Chris, Andre, Kate i David to czwórka studentów historii, starających się pogłębiać swoją wiedzę o średniowiecznej Francji. Kiedy ich promotor, profesor Edward Johnston nagle znika z niewyjaśnionych powodów, cała grupka zostaje wezwana do Ameryki przez tajemniczą korporację o nazwie ITC. Cierpiący na bezsenność prezes firmy, Robert Doniger opowiada im o swoim najnowszym wynalazku, maszynie, która pozwala ludziom podróżować w czasie. Okazuje się, że profesor został przetransportowany do tego samego okresu, nad którym pracowali studenci. Chris, Andre i Kate decydują się przenieść w czasie do czternastowiecznej Francji, aby uratować swojego opiekuna i wspólnie powrócić do teraźniejszości, jedynie David zostaje, aby dowiedzieć się, co naprawdę knuje Doniger.

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Duża Ryba (Big Fish)
Tim Burton reżyser dość mrocznych obrazów (Sok z Żuka, Jeździec bez głowy) postanowił zekranizować powieść Daniela Wallec'a "Duża Ryba: Powieść o mitycznych proporcjach". Film ten opowiada historię Williama Blooma, który jest synem słynnego i lubianego w mieście Edwarda Blooma. Jego ojciec słynie z tego, że opowiada niezwykłe historie swojego życia. Jego syn jednak nie podziela zapału innych słuchaczy. Gdy dowiaduje się, że jego ojciec jest ciężko chory postanawia wysłuchać jego opowieści w których prawda miesza się z fikcją.
Rip DVD
2CD
Napisy PL
Jazda na Krawędzi (Torque)

Cary Ford (M. Henderson) powraca do rodzinnego miasta, aby pogodzić się ze swoją dziewczyną (M. Mazur).
Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił, brat ofiary (Ice Cube) szuka na nim zemsty, do tego ściga go FBI.
W tym chaosie Cary musi w jakiś sposób oczyścić swoje dobre imię i zidentyfikować swojego wroga.
Polska premiera 16.04.2003
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Lepiej Późno Niż Później (Something's Gotta Give)

Keanu Reeves gra młodego doktora opiekującego się Harrym Langerem (w tej roli Jack Nicholson). Przeszedł on zawał serca w domu matki swojej młodej dziewczyny. Podczas kuracji Harry zakochuje się w jej mamie. Również doktor Julian, mimo dużej różnicy wieku, nie może oprzeć się kobiecie...
Polska premiera 19.03.2004

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Shade 2003 (Pokerzyści)
W mrocznej atmosferze nielegalnych kasyn gry w Los Angeles rekiny i oszuści spotykają się, aby grać w karty. Oszustwa i kłamstwa są głównymi regułami w grze, w której nic nie jest tym, na co wygląda, a wszyscy mają pokerowe twarze. Vernon jest świetnym oszustem, jednym z najlepszych w businessie. Od czasu kiedy został oszukany przez parę wspólników (Millera i Tiffany) działa samotnie. Aby pokonać Dean'a - najlepszego, nie pobitego do tej pory gracza, Vernon postanawia raz jeszcze połączyć siły z Tiffany i Miller'em.
W rolach głównych Sylvester Stallone i Melanie Griffith
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Open Range 2003 (Open Range)

To opatrzona dobrą scenografią i zdjęciami historia podstarzałych hodowców krów, byłych rewolwerowców, którzy od 10 lat podróżują ze swoim dobytkiem, alienując się na łonie "otwartych przestrzeni". Tracąc przyjaciela w imię kowbojskich zasad poprzysięgają rewanż na oprawcach.
Nie zawiodła obsada - Robert Duvall, Kevin Costner - jak wino, im starsi tym lepsi ;).

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Pozory i Złudzenia (Corps a Corps)
Laura (Emmanuelle Seignier), striptizerka z nocnego klubu, robi wyjątkowe wrażenie na jednym z gości. Przystojny, bogaty i elegancki Marco (Philippe Torreton) szybko proponuje jej małżeństwo. Laura postanawia porzucić dla niego dotychczasowe życie. Ale wychodząc z klubu po swoim ostatnim nocnym występie, ulega tragicznemu wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku do końca życia pozostanie głucha i oszpecona bliznami. Zakochany Marco nie opuszcza jej jednak w tragicznej sytuacji. Zabiera ją do swojej luksusowej rezydencji, pomaga w rehabilitacji i powrocie do normalnego życia. Krótko po tym pobierają się.
Sześć lat później, mały incydent w szkole, w który zamieszany będzie ich syn Jeannot (Clement Brilland), rzuci cień na życie ich rodziny, a także przeszłość i prawdziwe intencje Marco. Prywatne śledztwo doprowadzi Laurę do przerażającego odkrycia.
Polska premiera 27.02.2003
Rip DVD
1CD
Napisy PL
Ostatni Samuraj (The Last Samurai)
Film opowiada o tym jak żołnierz-weteran Wojny Domowej, Woodrow Algren, pod koniec 1870 roku przypływa do Japonii aby szkolić żołnierzy imperatora Meiji. Ma to być przełamanie wiekowej tradycji, w której ochroną terytoriów zajmowali się wynajęci do tego wojownicy - samurajowie. Wojsko ma być narzędziem do uzyskania przewagi i przepędzenia pozostałych samurajów. Algren wplątuje się w konflikt pomiędzy cesarzem, który chcąc zjednoczyć kraj, podejmuje walkę z władcami lokalnych prowincji. Algren zostaje zraniony i pojmany przez samurajów. Podczas tego uwięzienia poznaje kodeks honorowy samurajów i ich lidera Katsumoto. Teraz już wie po czyjej stronie konfliktu ma stanąć.... Wielka epicka opowieść z widowiskowymi scenami walk, pięknymi strojami, plenerami kręconymi w Nowej Zelandii, oraz na zamku Himeji w Japonii.
Polska premiera 30.01.2004
Rip DVD
2CD
Napisy PL

Gdzie jest Nemo? (Finding Nemo)

Nowy film animowany wytwórni Walta Disneya i słynnego już studia animacyjnego Pixar (m.in. Toy Story i Potwory i spółka).
Mała rybka o imieniu Nemo zostaje zabrana ze swojej rodzinnej rafy koralowej. Jego bojaźliwy i nieśmiały ojciec będzie musiał przemierzyć cały ocean, by go odnaleźć.Rip DVD
1 CD
Dubbing PL

Nawiedzony Dwór (The Haunted Mansion)

Komedia przygodowa z elementami horroru. Bohaterem jest pracoholik, odwiedzający podczas podróży służbowej wraz z rodziną nawiedzony dom. A zamieszkałe duchy starają się nauczyć głównego bohatera właściwego stosunku do życia w rodzinie, którą dotychczas zaniedbywał.
W roli głównej Eddie Murphy.
Polska premier
a 13.02.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Marzyciele (The Dreamers)
Francuskie rodzeństwo, prosi swojego amerykańskiego przyjaciela, aby z nimi zamieszkał. Młodzi ludzie rozpoczynają niebezpieczne eksperymenty ze swoimi emocjami, uczuciami i seksualnymi doznaniami. Prowadzą coraz bardziej wyrafinowaną grę, badając granice, do których mogą się posunąć.
Napisany przez Giberta Adaira, wyreżyserowany przez Bernardo Bertolucciego, film rozgrywa się w Paryżu w czasie politycznych i społecznych wstrząsów 1968 roku.
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Straszny Film 3 (Scary Movie 3)

Cindy Campbell - reporterka telewizyjna - wyrusza na poszukiwanie sensacyjnych historii i niezwykłych ludzi. Odkrywa spisek przeciwko ludzkości i istnienie istot pozaziemskich. Na swej drodze napotyka zabójcze kasety wideo, tajemnicze kręgi w zbożu, białych raperów i Michaela Jacksona, który wydaje się być istotą z kosmosu ... Parodia między innymi takich tytułów jak: Ring, Znaki, Matrix.
Polska premiera 19.03.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Bez Granic (Beyond Borders)

Film opowiada o trwającym już 10 lat romansie Brytyjczyka Nicka (w tej roli Clive Owen) i Amerykanki mieszkającej w Londynie, Sarze Jordan (Angelina Jolie). Niespodziewanie wybucha wojna. Czy będą potrafili stawić jej czoło?? Czy ich rozdzieli??
Polska premiera 09.2004

Rip DVD
2CD
Napisy PL
Inwazja Barbarzyńców (Invasion Of The Barbarians)

"Upadek Cesarstwa Amerykańskiego" scenarzysty i reżysera Denysa Arcanda z roku 1986 przedstawił nam grupę 30 - letnich przyjaciół, niezwykle elokwentnych intelektualistów, których liberalne idee zaczęły tracić na znaczeniu, kiedy znudzeni zaczęli szukać ucieczki w nienasyconym seksie. Siedemnaście lat później "Inwazja barbarzyńców" łączy ponownie erudytów z arcydzieła Arcanda w filmie, który jest skazany na równy poprzednikowi sukces.
Zdobywca Oscara 2004 dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Fałszywa Dwunastka (Cheaper by the Dozen )

Tom i Kate Bakerowie są szczęśliwymi rodzicami… dwanaściorga dzieci (pięciu córek i siedmiu synów). Gdy Tom dostaje atrakcyjną pracę, a Kate wyjeżdża w trasę, by promować swą najnowszą książkę, dzieci organizują zbiorowy bunt…
Polska premiera 12.03.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL
Zaginione ( The Missing)

Adaptacja powieści Thomasa Edisona. Film opowiada ma historię mężczyzny, który w roku 1886, po latach nieobecności wraca do rodzinnego domu w Nowym Meksyku z zamiarem pogodzenia się z porzuconą przed laty córką. Maggie - dojrzała już kobieta - nie chce jednak znać swojego ojca. Zmienia zdanie dopiero wtedy, kiedy jej najstarsza córka zostaje porwana przez bandytów a ojciec wyrusza na jej ratunek... W roli głównej Tommy Lee Jones
Polska premiera 19.03.2004
Rip DVD
2CD
Napisy PL

Witajcie w Dżungli (The Rundown)
(aka Welcome to the jungle)

Travis - syn potężnego gangstera wyrusza do amazońskiej dżungli w poszukiwaniu bezcennego artefaktu. Niestety, po jakimś czasie słuch po nim ginie. Na poszukiwania Travisa zostaje wysłany Beck - jeden z ludzi gangstera...
Polska premiera 6.02.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Wzgórze Nadziei (Cold Mountain)

Akcja tego filmu rozgrywa się w czasach amerykańskiej wojny secesyjnej. Opowiada historię rannego żołnierza Inmana, który stara się dotrzeć do domu, gdzie czeka na niego ukochana Ada. Film ukazuje jego długą drogę i zmagania Ady, która po śmierci ojca boryka się z wyborem: wyprowadzić się ze znienawidzonego domu, czy czekać na narzeczonego.
Polska premiera 6.02.2004
Rip Cinema
1CD
Napisy PL
24 Godziny (Trapped)
Will Jennings (Stuart Townsend) jest cenionym anestezjologiem, który wyjeżdża służbowo na weekend. W domu zostawia żonę, Karen (Charlize Theron) i 8-letnią córeczkę, Abby. Kiedy Karen na chwilę wychodzi po lody dla Abby, ktoś porywa córkę. Porywaczem jest Joe Hickey (Kevin Bacon), a jego wspólnikami żona, Cheryl (Courtney Love) i kuzyn Marvin (Pruitt Taylor Vince). Hickey sądzi, że jego plan jest idealny: porywa dziecko bogatych rodziców pod nieobecność jednego z nich, tylko i aż na 24 godziny. Hickey oświadcza zrozpaczonej rodzinie, że zwróci dziecko pod warunkiem, że będą działali zgodnie z jego zaleceniami. Ale Karen i Will nie chcą grać według jego zasad, lecz starają się za wszelką cenę odzyskać córkę.
Polska premiera 12.04.2004
Rip DVD
1CD
Napisy PL

Dzikie Żądze 2 (Wild Things 2)

2-ga część filmu opartego na przeboju kinowym "Dzikie Żądze". Dwie nastoletnie dziewczyny Maya i Brittney są gotowe na wszystko: sex, morderstwo i huczne imprezy, by zdobyć wielkie pieniądze.

Polska premiera 16.03.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL
House of Sand and Fog (House of Sand and Fog )

Film na podstawie powieści Andre Dubus`a "House Of Sand And Fog". Opowiada historię trójki ludzi walczących o jeden dom. Dom Kathy Nicolo, młodej kobiety borykającej się z nieudanym małżeństwem i uzależnieniami, zostaje wystawiony na aukcji. Kupuje go były pułkownik lotnictwa, Massoud Amir Behrani, emigrant z Iraku. Jednak dziewczyna za wszelką cenę chce go odzyskać - a pomóc ma jej w tym Lester Burdon, miejscowy szeryf, człowiek żonaty, który zakochuje się w Kathy. Razem będą walczyć o sprawiedliwość, lecz pułkownik wcale nie chce z niego zrezygnować...
Polska premiera ....2004
Rip DVD
2CD
Napisy PL
Pierwsza Strona (Shattered Glass)

"Shattered Glass" to oparta na faktach historia Stephena Glassa, który w latach 1995-98 zasłynął jako młody błyskotliwy dziennikarz, publikujący w takich pismach "New Republic" czy "Rolling Stone". Traktowany jako objawienie współczesnego dziennikarstwa szybko spadł z piedestału kiedy okazało się, że większość jego wywiadów i tekstów była fabrykowana, a przytaczane fakty - zmyślone.

Polska premiera 21.05.2004

Rip DVD
1CD
Napisy PL

Nadchodzi Polly (Along Came Polly)

Opowieść o mężczyźnie (B. Stiller), który za wszelką cenę starał się unikać ryzyka, chociaż pracując w firmie ubezpieczeniowej poświęcił jego analizowaniu całe życie. Nie mógł przewidzieć jednak, że mimo przedsięwzięcia wszelkich możliwych środków gwarantujących błogi, życiowy spokój, pewnego dnia zostanie zdradzony przez nowo poślubioną żonę, upokorzony i całkowicie załamany. Przykre doświadczenia utwierdzają go to tylko w postanowieniu, by od tej pory każdą decyzję rozważać kilkakrotnie i unikać ryzykownych związków. Wtedy na jego drodze staje koleżanka z dzieciństwa – Polly, która przewraca jego ustabilizowane życie do góry nogami.
Polska premiera 5.03.2004

Rip Cinema
2CD
Napisy PL

Następna porcja opisów =>1<= =>2<= =>3<= =>4<=Pre DVD w opisie filmu - jakość pomiędzy VCD a DVD
spis filmów zip

TOP 100 MULTIMEDIA, GIGANTYCZNY RANKING STRON

 
 

Strona optymalizowana pod IE 5.0 i wyższe dla rozdzielczości 800x600