Strona z napisami do filmów - filmy


News
Napisy
Seriale
Filmy
Soft
Linki
e-mailZasady wymiany i zamawiania

Wymieniamy się płyta za płytę. Jeżeli w moim spisie znajdziesz coś co cię zainteresuje a sam masz coś czego ja nie mam - podeślij mi swój spis na maila i uzgodnimy szczegóły. Gdy już uzgodnimy na co się wymieniamy ty wysyłasz do mnie pierwszy a ja robię to samo następnego dnia po otrzymaniu twojej paczki i sprawdzeniu jej zawartości (tylko przy pierwszej wymianie - przy ewentualnych następnych nie będzie już tych ceregieli).
Jeżeli nie masz nic na wymianę a chciałbyś mieć jakieś filmy to możesz je zamówić za zaliczeniem pocztowym. Cena od 5-6zł za CD w zależności od ilości filmów.
do 15 CD - 6zł
powyżej 15 CD - 5zł
Maksymalne zamówienie to 30CD a minimalne 5CD.

Adres kontaktowy ricodivx@lj.pl

Pełny spakowany spis moich filmów (obecnie ponad 2420 pozycji) do pobrania tutaj

Seriale - dział z seialami

 
Filmy które szczególnie polecam :)
Sky Captain and the World of Tomorrow (2004)

Historia stara jak świat, ale za to w ciekawej obsadzie (Jude Law, Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie). Rzecz dzieje się w 1939 roku XX wieku. Najwybitniejsi naukowcy całego świata zaczynają przepadać bez wieści. Pewna wścibska pani reporter wraz ze znajomym pilotem oraz kolegą z redakcji stara się wyjaśnić tajemnicę zagadkowych zniknięć. Wkrótce wpada na trop szalonego naukowca planującego przejęcie władzy nad światem...
Polska premiera 19.11.2004
PreDVD
2 CD
Napisy PL
Zdjęcia Ginger 3: Początek (Ginger Snaps III: The Beginning 2004)

Prequel serii "Zdjęcia Ginger". W XIX wieku Brigette i jej siostra Ginger trafiają do faktorii handlowej położnej na odludziu. Niebawem placówka zostaje zaatakowana przez wilkołaki. Kiedy jedna z sióstr zostaje ugryziona przez bestię pozostali mieszkańcy fortu obracają się przeciwko dziewczynom.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
White Chicks (White Chicks 2004)

Po spartaczeniu obławy na dilerów narkotyków w Nowym Jorku, dwaj czarnoskórzy bracia - agenci FBI, Marcus i Kevin Copeland (Shawn i Marlon Wayans), starają się wywrzeć wrażenie na swoim szefie dobrowolnie zgłaszając się na ochroniarzy sióstr Wilton, Tiffany i Brittany, spadkobierczyń sieci hoteli, by ustrzec je przed porwaniem w drodze z lotniska JFK do Hampton. Zmieniają jednak drastycznie plan i sami przebierają się za chronione kobiety. Podczas, gdy one ukrywają się, agenci mają za zadanie przekonać świat, przyjaciół i najbliższą rodzinę kobiet, że to oni są młodymi, bogatymi, białymi spadkobierczyniami...
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Złe Wychowanie (La Mala Educación AKA Bad Education 2004)

Pedro Almodóvar chciał pierwotnie zrealizować ten film już na początku roku 2001, ale ponieważ nie udało mu się zebrać obsady projekt został zawieszony, a artysta zajął się pracą nad "Porozmawiaj z nią". "La mala educacion" jest obrazem inspirowanym przeżyciami z życia Pedro Almodóvara opowiadającym historię przyjaźni dwóch chłopców - od rozpoczęcia nauki w prowadzonej przez księży szkole, aż do okresu dorosłości. Film wywołał wiele kontrowersji w środowiskach katolickich
Polska premiera 3.09.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Ocean Strachu (Open Water 2004)

Opowieść oparta jest na autentycznych wydarzeniach. Susan i Daniel są szczęśliwym małżeństwem, pragnącym przeżyć niezapomniane wakacje na Bahamach. Ich relaksujący urlop dobiega końca, kiedy podczas nurkowania zostają porzuceni po środku oceanu przez niedbałą ekipę łodzi. Rozpoczyna się ich walka o przetrwanie. Sami i bezbronni, wystawieni na niebezpieczeństwa czychające pod powierzchnią oceanu mogą liczyć tylko na siebie.
Polska premiera 15.10.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Spidrman 2 (Spider-Man 2 2004)

Kontynuacja super-produkcji z 2002 roku. W rolach głównych ponownie Tobey Maguire i Kirsten Dunst.Tym razem przeniesiony z komiksu na kinowy ekran Człowiek Pająk zmierzy się z doktorem Octopusem - jednym ze swych najbardziej zagorzałych wrogów.
Najbardziej kasowy hit w USA
Polska premiera 20.08.2004
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Garfield (Garfield: The Movie 2004)

Życie Garfielda jest wspaniałe. Tylko je, śpi, i to wszystko. Jego właściciel, Jon Arbuckle, pewnego dnia kupuję szczeniaka wabiącego się Odie, i tym samym życie Garfielda wymyka się spod jego kontroli. Od tej chwili pragnie tylko jednego: wykurzyć Odiego z domu i tym samym ze swojego życia. Jednej nocy szczeniak zostaje porwany, a Garfield, chyba po raz pierwszy w życiu, czuję się choć trochę odpowiedzialny za to co się stało. Garfield postanawia odnaleźć psa...
Polska premiera 6.08.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Harry Potter i Więzień Azkabanu
(Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004)

Harry Potter i jego najlepsi przyjaciele Ron i Hermiona po przerwie letniej powracają do Hogwartu, aby rozpocząć trzeci rok nauki. W tym samym czasie z pilnie strzeżonego więzienia dla czarodziejów ucieka niebezpieczny przestępca - Syriusz Black! Wszystko wskazuję na to, że Black poluje na Harrego. Cały świat czarodziejów rozpoczyna poszukiwania zbiega; z Azkabanu zostają wysłane przerażające istoty - Dementorzy, w celu zabicia przestępcy.
Film Harry Potter i Więzień Azkabanu to trzecia z kolei ekranizacja powieści J.K. Rowling.
DVD Rip
2 CD
Napisy PL

Moje Ja (The I Inside 2004)

Otarłszy się o śmierć Simon budzi się w szpitalu z całkowitą amnezją. Odkrywa jednak, że wypadek zostawił mu pamiątkę w postaci umiejętności wracania w czasie. Dzięki tej zdolności Simon może zmieniać swoją przyszłość, a przede wszystkim – rozwikłać tajemniczą sprawę morderstwa swego brata.

DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Mama na Obcasach (Raising Helen 2004)

Historia młodej kobiety (w tej roli Kate Hudson), której życie zmienia się diametralnie po wypadku samochodowym, w którym ginie jej siostra i szwagier. Helen postanawia zaopiekować się trójką ich dzieci.
Polska pemiera 27.08.2004

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Purpurowe Rzeki 2:Aniołowie Apokalipsy
(Crimson Rivers 2: Angels of the Apocalypse 2004)

Komisarz policji Pierre Niemans (Jean Reno) odkrywa ciało człowieka zamurowane w ścianie klasztoru Lorraine. Znaki wyryte wokół ciała wskazują na zbrodnię rytualną. Kiedy Reda (Benoi Magimel) – młody oficer policji, zauważa przy wejściu do klasztoru półżywego człowieka – sobowtóra Jezusa – wierzy początkowo, że to przywidzenie. Jednak szybko się przekonuje, że to zdarzenie ma związek ze sprawą prowadzoną przez Niemansa...
Polska premiera 8.10.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Zabawy z Piłką (Dodgeball: A True Underdog Story 2004)

Zwariowana komedia o grupie amatorów, którzy postanawiają wystartować w turnieju zawodowców. W rolach głównych: Ben Stiller ("Nadchodzi Polly", "Poznaj mojego tatę") i Vince Vaughn ("Swingers", "Psychol"). Ogromny sukces kasowy w USA - 30 milionów dolarów wpływów w ciągu pierwszego weekendu wyświetlania!
Polska premiera 8.10.2004

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Warszawa (Warszawa 2003)

Jeden dzień w Warszawie. Bohaterowie filmu przyjeżdżają z prowincji. Wszyscy mają do załatwienia jakąś ważną, wręcz "życiową" sprawę. Dla każdego miasto ma inne oblicze. Mijają się na ulicach nie dostrzegając się wzajemnie, spotykają się dopiero uczestnicząc w jednym wypadku samochodowym... Zdobywca "Złotych Lwów" Grand Prix FPFF 2003.
DVD Rip
1 CD
Film Polski
Przed Zachodem Słońca (Before Sunset 2004)

Kameralny dramat romantyczny Richarda Linklatera to kontynuacja "Przed wschodem słońca", obrazu, który w 1995 roku zdobył Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie. "Before Sunset" również był prezentowany w konkursie Berlinale, jednak mimo aprobaty publiczności i krytyków nie zdobył żadnej nagrody.
Polska premiera 15.10.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
The Hollow (The Hollow 2004)

Ian Cranston (Kevin Zegers), pra-pra-pra wnuk Ichabod Crane'a, powraca do miasteczka Sleepy Hollow nie świadomy swojego pochodzenia. Powrót Iana porusza żądnego zemsty ducha Jeźdźca bez głowy i rozpoczynają się kolejne zabójstwa. Ian musi uratować miasteczko stając oko w oko z Jeźdźcem. Kontynuacja przeboju Jeździec Bez Głowy.
Premiera Światowa !!! 29.10.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Zazdrość (Envy 2004)


Nick i Tim (Jack Black i Ben Stiller) są sąsiadami, przyjaciólmi i współpracownikami. Pewnego dnia pomysł Nicka na szybkie wzbogacenie się przez opatentowanie aerozolu likwidujacego psie odchody okazuje się niespodziewanym sukcesem. Tim, który wcześniej wyśmiał i zlekceważył ten pomysł, teraz patrzy jak jego przyjaciel z dnia na dzień staje się coraz bogatszy. Narastająca w nim zazdrość wkrótce osiąga monstrualne rozmiary...
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Resident Evil 2: Apocalypse (Resident Evil: Apocalypse 2004)

Po ucieczce z "Racoon City Medical Facility" gdzie rozgrywała się pierwsza część filmu, Alice wraz z kilkoma osobami, które przeżyły, stara się uciec ze zniszczonego miasta. W tym samym czasie, na drugim końcu metropolii, do życia budzi się wszechwładne uosobienie zła, potwór Nemesis. Ten potwór to zmutowany Matt Adison, znany już z pierwszej części filmu. Celem kreatury jest zniszczenie całego życia w okolicy. Resident Evil jest już drugą adaptacją gry komputerowej.
PreDVD
2 CD
Napisy PL
Out Of Reach (Out Of Reach 2004)
Niewielki rybacki kuter płynie po lodowatych wodach Alaski. U jego sterów stoi kapitan Sean Rhodes (Steven Seagal), były agent wywiadu, którego dawna tożsamość została wymazana z akt. Ciągle jednak ścigają go jak demony przeszłości dawni koledzy z wywiadu Ralph i Shephard... Po okresach ciężkiej pracy Sean Rhodes wraca reguralnie do domu, gdzie z przyjemnością oddaje się lektórze listów od 14-letniej Iriny z dalekiego kraju, z Polski. Dla niej listy od Seana stanowią jedyną rozrywkę w monotonnym życiu spędzonym w warszawskim domu dziecka. Nagle listy od dziewczynki przestają przychodzić, zaniepokojony Sean stwierdza, że musiało wydarzyć się coś bardzo ważnego... Niezadowolony z wyjaśnień otrzymanych od dyrektorki domu dziecka, Rhodes decyduje się na podróż do Polski. Musi wyjaśnić przyczyny zniknięcia Iriny. Kiedy ginie dyrektorka domu dziecka oraz jedna z wychowanek, Sean rozpoczyna własne śledztwo, pomagają mu miejscowa pani detektyw i 10-letni chłopiec. Jedynym tropem są pozostawione przez dziewczynkę zaszyfrowane wiadomości. Gang porywaczy dzieci wydaje na niego wyrok.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Ja, Robot (I, Robot 2004)

Chicago przyszłości w tym świecie roboty służą ludziom. Androidy mają zaprogramowane 3 główne dyrektywy: nie mogą skrzywdzić człowieka, maja wykonywać ich polecenia (o ile nie jest to sprzeczne z zasadą nr.1), i realizować swoje potrzeby (oczywiście jeżeli nie jest to sprzeczne z pozostałymi zasadami). Ma jednak miejsce morderstwo, o które podejrzany jest robot. Detektyw Sponner (Will Smith) rozwiązując śledztwo trafia na o wiele większa aferę.
Polska premiera 10.09.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Mleczarz (The Calcium Kid 2004)

Calcium Kidd to lekka, współczesna komedia, opowiadająca o skromnym, prostym chłopaku, Jimmym, który na co dzień pracuje, jako mleczarz. Gdy pewnego dnia, podczas przypadkowej bójki, napastnik - zawodowy bokser, łamie sobie na szczęce Jimmy'ego rękę, obserwujący zajście trener bokserski postanawia namówić chłopaka do trenowania. Wkrótce okazuje, się że Jimmy to prawdziwy talent pięściarski, który ma szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa. Film jest pierwszym projektem, w którym Orlando gra główną rolę.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Troja (Troy 2004)

W roku 1193 przed Chrystusem książę Troi Parys podstępem porywa piękną Helenę. Jej mąż Menelaus, król Sparty, wysyła za nim pościg w którego wyniku dochodzi do oblężenia miasta. Pod murami Troi konflikt trafia na martwy punkt. Zacięte boje toczą się blisko 10 lat. Nie są jednak w stanie wyłonić zwycięzcy, gdyż każdej ze stron pomagają bogowie. Na czele obu przeciwległych armii stoi dwóch mitycznych herosów Achilles i Hektor.

DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Alamo (The Alamo 2004)

Akcja filmu rozgrywa się w roku 1836 roku. Na fort Alamo, broniony przez około 200 Texańczyków, wierzących w niepodległość Texasu, naciera armia Meksyku licząca wiele tysięcy żołnierzy dowodzona przez generała Santa Anna. Rozpoczyna się ponad 13 dniowe oblężenie fortu, gdzie skromnymi siłami obrońców, dowodzą młody William Travis, Jim Bowie i legendarny Dawid Crockett. Film przedstawia historię autentycznych wydarzeń, bohaterstwa obrońców i ich ogromnego poświęcenia, które sprawiło, że wydarzenie te zapisały się w historii i stały legendą.
DVD Rip
2 CD
Napisy ENG

Egzorcysta: Początek (Exorcist: The Beginning 2004)

Bohaterem jest, znany nam z kolejnych części Egzorcysty, ojciec Merrin. Jako młody ksiądz, niedługo po zakończeniu II wojny światowej zostaje wysłany z misją do Afryki. To właśnie tam po raz pierwszy spotyka się z nawiedzonymi przez demona Pazuzu.

Polska premiera 20.11.2004

PreDVD
2 CD
Napisy PL

Football Factory (Football Factory 2004)

Oparty na podstawie doskonałej powieści Johna Kinga, to swoiste studium przemocy wśród brytyjskich fanów piłki nożnej. Głównym bohaterem jest dwudziesto-kilku letni Tommy Johnson, którego życie koncentruje się na sobotnich imprezach z kumplami, przypadkowym seksie, narkotykach i skopaniu komuś siedzenia od czasu do czasu. Nakręcony przez twórców Human Traffic ukazuje przerażająco prawdziwy choć wypełniony bolesnym humorem obraz współczesnej Anglii. Takiej Brytanii, nie spotkasz w reklamowych folderach.
Polska premiera 24.09.2004

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Mój Brat Niedźwiedź PL (Brother Bear)

Zbliża się epoka lodowcowa. W puszczy mieszkają ludzie; wśród nich – trzech braci. Gdy niedźwiedzica, w obronie potomka, zabija najstarszego z nich, najmłodszy – Kenai, w odwecie uśmierca zwierzę. Sam jednak, za sprawą duchów, zamienia się w niedźwiedzia. Denahi, średni brat, przekonany, że to właśnie ten niedźwiedź winien jest wszystkim nieszczęściom, zaczyna go ścigać. Jedyną szansą Kenai’a jest przyjaźń z młodziutkim grizzly, Kodą. Koda nie wie, że Kenai jest odpowiedzialny za śmierć jego matki...

DVD Rip
1CD
Dubbing PL

Cel (Target 2004)

Charlie Snow (Stephen Baldwin), były snajper oddziałów specjalnych, niespodziewanie znajduje się po drugiej stronie celownika. Brat pewnego wschodnioeuropejskiego handlarza bronią, którego zabił, postanawia zemścić się na nim i jego rodzinie w Los Angeles.

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Carandiru (Carandiru)

Film pokazywany w ramach V edycji Filmostrady.
Nowy film reżysera "Pocałunku kobiety pająka" Hectora Babenco.
Oparta na autentycznych wydarzeniach historia doktora Drauzio Varelli. Człowieka, który poświęcił się pracy w jednym z najcięższych brazylijskich więzień Carandiru w Sao Paulo. Varella odkrywa,, że setki więźniów żyją tutaj w okropnych warunkach. Sytuacja osiąga punkt krytyczny, kiedy w 1992 roku policjanci, próbując zapobiec zamieszkom, zabijają w Carandiru 111 więźniów.
Polska premiera 24.09.2004
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Wredne Dziewczyny (Mean Girls 2004)

Film oparty na powieści Rosalind Wiseman pt. "Queen Bees and Wannabes: Helping Your Daughter Survive Cliques, Gossip, Boyfriends and Other Realities of Adolescence". Jest to historia nastolatki, która po kilku latach mieszkania w Afryce przeprowadza się wraz z rodzinami do Illinois. Tam nasza bohaterka idzie do szkoły średniej i przekonuje się, iż jej rówieśniczki mogą być równie niebezpieczne i podstępne co afrykańskie drapieżniki.
Polska premiera 6.08.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Nigdy w Życiu (Nigdy w Życiu 2004)


Bohaterką "Nigdy w życiu" jest 37-letnia Judyta - matka nastoletniej Tosi - która po rozstaniu z mężem rozpoczyna nowe życie. Cechuje ją niezwykłe poczucie humoru, autoironia oraz determinacja - sama buduje dom i przenosi się z Warszawy na wieś. Odnosi sukces jako reporterka.
Wielki polski hit okresu walentynkowego

DVD Rip
1 CD
Film Polski
Fahrenheit 9.11 (Fahrenheit 9/11 2004)
Kolejny dokument zdobywcy Oskara Micheala Moore'a ukazujący kontrowersyjne fakty i teorie dotyczące relacji między rządem USA i organizacjami terrorystycznymi. Moore stara sie wyszukiwać wszystko to, o czym media niechętnie wspominają, bądź nie wspominają w ogole. Podstawową kwestią jest wyjaśnienie przyczyn agresji skierowanej przeciwko Ameryce, tego jak administracja G.W. Busha przyczyniła się do wydarzeń z 11 września, a także ukazanie wszelkich układów i powiązań tego rządu z Osamą bin Ladenem. Film po pewnych problemach z cenzurą ostatecznie ma pojawić się na ekranach jeszcze przed tegoroczną elekcją prezydenta USA, choć do dzisiaj nie ma w Stanach dystrybutora, który odważyłby się go pokazać z obawy przed represjami ze strony amerykańskich władz.
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Ladykillers, czyli Zabójczy Kwintet (The Ladykillers 2004)

Remake czarnej komedii z 1955 roku. Scenariusz, napisany przez twórczych braci Coen, opowiada o ekscentrycznym profesorze z Południa USA (Tom Hanks), który wraz z drobnymi złodziejaszkami postanawia okraść kasyno mieszczące się na statku. W celach spiskowych wynajmują pokój u starszej pani. Gdy jednak ta odkrywa ich plan, ktoś musi ją zabić. Okazuje się jednak, że to nie takie proste...
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Zakładnik (Collateral 2004)

Akcja filmu M. Manna rozgrywa się w Los Angeles. Główny bohater Max (J.Foxx), zarabiający na życie jako nocny taksówkarz, zabiera pasażera, którym okazuje się płatny zabójca (T. Cruise). Zmusza on kierowcę, by ten, wożąc go od jednego miejsca do drugiego, pomógł mu w wykonaniu pięciu zleceń. Przed Maxem stanie zadanie uratowania własnego życia i ostatniej ofiary mordercy.
Polska premiera 1.10.2004
PreDVD Rip
2 CD
Napisy PL
Pojutrze (The Day After Tomorrow 2004)

Efekt cieplarniany spowodował na Ziemi globalne ocieplenie, w wyniku którego naszą planetą targają rozmaite anomalia klimatyczno-pogodowe: huragany, trąby powietrzne, powodzie, trzęsienia ziemi. Nad rozwiązaniem problemu globalnego ocieplenia i jego fatalnych skutków pracuje profesor Adrian Hall. W międzyczasie stara się on dotrzeć do swojego syna w Nowym Jorku, które to miasto zamienione zostało w lodową pustynię wskutek nagłego ataku burzy śnieżnej i niskich temperatur, jak w epoce lodowcowej.
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Saved! (Saved! 2004)

"Saved!" to typ czarnej komedii. Mandy Moore, Jena Malone i Macaulay Culkin grają nastolatków należących do rygorystycznej, amerykańskiej baptystycznej szkoły średniej. Mary (J.Malone) desperacko próbuje nawrócić swojego chłopaka geja, zrywa będąc z nim w ciąży. Jej szybko rosnący brzuch wstrząsa szkołą. Mary ma do czynienia z hipohondrycznym zachowaniem jej rówieśników. Krzykliwa piosenkarka Hilary Faye (M.Moore) ożywia jej image i gra jej nadgorliwą przyjaciółkę, którą nawrócił żydowski przyjaciel
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Rogate Ranczo PL (Home on the Range 2004)

Wyjęty spod prawa Alameda Slim planuje przejęcie farmy Patch of Heaven prowadzonej przez Pearl. Poznawszy jego niecne plany trzy waleczne krowy; Madzia, pani Calloway i Grace, postanawiają, w obronie swego dotychczasowego sposobu życia, ochronić farmę przed przestępcą. Do akcji wciągają też inne zwierzęta, między innego konia Bucka, który twierdzi, że doskonale zna... karate. Zamierzają schwytać poszukiwanego listem gończym bandytę i zdobyć wyznaczoną za niego nagrodę. Taki sam zamiar ma tajemniczy łowca nagród, Rico.

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
i
Cinema Rip
1 CD
Lektor PL

Obcy Kontra Predator (Alien Vs. Predator 2004)

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat - starcie dwóch potworów, które stały się bohaterami serii zaliczanych do najbardziej kasowych w dziejach kina.
Punktem wyjścia fabuły filmu jest naukowa wyprawa na Antarktydę. Jej uczestnicy próbują przywabić Predatorów, wykorzystując w tym celu... jaja obcych. Rzecz jasna cały plan błyskawicznie bierze w łeb, a ludzie trafiają w "krzyżowy ogień" walki pomiędzy dwoma rasami kosmicznych drapieżców...
Polska premiera 15.10.2004
PreDVD Rip
2 CD
Napisy PL
Amnezja (Twisted 2004)

Jessica Shepard (Ashley Judd), inspektor policji po niedawnym awansie, szuka seryjnego zabójcy. Szokiem jest dla niej odkrycie, że jego ofiarą padają mężczyźni, z którymi niedawno łączyło ją łóżko. Śledztwo gmatwa się coraz bardziej, gdy jej partner (Andy Garcia) zaczyna zachowywać się dziwnie, a komendant (Samuel L. Jackson) musi odebrać sprawę Jessice, która staje się w niej główną podejrzaną. Wszystkie poszlaki wskazują na nią i Jessica zaczyna podejrzewać, że sama jest zabójcą, którego szuka.
Polska premiera 9.07.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Pozew o miłość (Laws of Attraction 2004)

Dowcipna opowieść o specjalizujących się w sprawach rozwodowych prawniku i prawniczce, którzy z początku się nienawidzą, ale z czasem zakochują się w sobie.
W rolach głównych Pierce Brosnan i Julianne Moore
Polska premiera 6.08.2004

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
RRRrrrr!!! (RRRrrrr!!! 2004)

Znajdujemy się w czasach prehistorycznych, jakieś 35 000 lat p.n.e. Oto historia dwóch plemion, żyjących pośród mamutów i innych włochatych stworzeń. Jedno z plemion wiedzie spokojny żywot, ściśle strzegąc sekretnej formuły szamponu do włosów, podczas gdy drugie plemię chce im ten przepis wykraść. Pewnej nocy zdarzy się coś, co zakłóci spokój plemienia posiadającego formułę. Po raz pierwszy w historii ludzkości popełnione zostanie morderstwo.
Jak grzeszyli Adam i Ewa wszyscy wiedzą, ale jak doszło do pierwszego morderstwa? Tego dowiecie się z pierwszej komedii prehistorycznej.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Osada ( The Village 2004)

Osadzona w roku 1897 historia mieszkańców małego miasteczka, którzy wierzą, że pobliski las zamieszkany jest przez krwiożercze kreatury. Te budzące w miejscowych nieopisaną grozę istoty, które, na mocy tajemniczego, przekazywanego ustnie z pokolenia na pokolenia porozumienia, nie atakują mieszkańców wioski. Nazywane są 'tymi, o których nie mówimy'. Jednak Lucius Hunt, młody człowiek, pełen odwagi i ciekawości, ma zamiar złamać obowiązujący od zawsze zakaz wkraczania do lasu i stawić czoła przebywającym tam stworom...
Polska premiera 13.08.2004
PreDVD Rip
2 CD
Napisy PL
Świt Żywych Trupów (Dawn of the Dead 2004)

Nowa wersja filmu George`a A. Romero z 1978 roku. Akcja "Poranku żywych trupów" rozgrywa się kilka dni po wydarzeniach opowiedzianych w kultowej dla wielu widzów "Nocy żywych trupów".Na świat spada plaga - umarli powstają z grobów zmieniając się w żądnych krwi zombi. Rzesze zombi coraz śmielej atakują ludzi paraliżując życie na Ziemi. Mała grupka ocalonych, w tym pielęgniarka i policjant, szuka schronienia przed napastnikami w centrum handlowym w średniej wielkości mieście Everett. Okazuje się jednak, że także zombi uwielbiają zakupy.Stopniowo zapasy żywności i energii wyczerpują się, a tłum zombi przypuszcza kolejne szturmy na ostatni bastion ludzi w miasteczku...
Polska premiera 11.06.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Soul Plane (Soul Plane 2004)

Po upokarzającym doświadczeniu w samolocie, Nashawn Wade oskarża linie lotnicze i ich załogę . Kiedy sąd pozytywnie rozpatruje jego sprawę, Wade dostaje duże odszkodowanie w postaci pieniędzy. Aby, dobrze je zainwestować postanawia stworzyć linie lotnicze swych marzeń. Na pokładzie mają się znajdować seksowne stewardessy, muzyka funky, pokładowa dyskoteka oraz dyżurny w łazience. Samolot „Soul” nadaje nowe znaczenie "lataniu" dając pasażerom podróże pełne niespodzianek i zabawy!
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Dziewczyna z Jersey (Jersey Girl 2004)

Komedia. Film oparty jest na osobistych doświadczeniach reżysera jako ojca i męża. Pewien promotor muzyczny (Ben Affleck) na przyjęciu gwiazdkowym spotyka śliczną kobietę, która jest wydawcą książek (Jennifer Lopez). Obydwoje oczywiście szaleńczo się w sobie zakochują. Wkrótce pobierają się, mają dzieci i wtedy, jak to często w życiu bywa, wszystko zaczyna się komplikować...
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Kill Bill vol2 (Kill Bill: Volume 2 - 2004)

Panna Młoda kontynuuje poszukiwania Billa i pozostałych zabójców. Jej zemsta dosięgła już dwie osoby: O-Ren Ishii i Vernita Green. Teraz kolej na pozostałe ofiary, Elle Driver, Budd i w końcu samego Billa. Sprawy jednak komplikują się, gdy Panna Młoda odkrywa, że jej córka, którą uważała za zmarłą, żyje.
DVD Rip
2 CD
Napisy PL

Kobieta-Kot (Catwoman 2004)

Skromna i powabna pracowniczka wielkiego kosmetycznego koncernu, szuka morderców swego ojca. W czasie prywatnego śledztwa nasza bohaterka przeistacza się w Kobietę-Kota, by rzucić wyzwanie swojej nikczemnej szefowej. Na trop całej sprawy wpada pewien detektyw, któremu "Pani Kotka" wpada w oko...
Polska premiera 3.09.2004

PreDVD Rip
2 CD
Napisy PL
Dziewczyny w Nowym Jorku (New York Minute 2004)

Zwariowana historia dwóch sióstr bliźniaczek . Dziewczyny nie mają ze sobą najlepszego kontaktu od czasów gdy zmarła ich matka. Zbliża ich do siebie natomiast wspólna podróż do Nowego Jorku, gdzie obydwie dziewczyny mają zamiar osiągnąć wyznaczone przez siebie cele. Roxy to szalona nieco roztrzepana ,grająca w zespole rockowym dziewczyna , która pragnie by jej zespół został zauważony, oraz by mogli nagrać płytę w profesjonanym studio. Jane natomiast to zupełne przeciwieństwo siostry to ułożona, grzeczna ,ambitna dziewczyna, która pragnie dostać stypendium na naukę w Oxfordzie w Londynie. W związku z tym musi pojawić się w NY po to by wygłosić przemowę, która miałaby jej pomóc w dostaniu upragnionego stypendium. Niespodziewanie po drodze dziewczyny przeżywają niezapomnianą, pełną wrażeń przygodę oraz zakochują się !
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Książę i Ja (Prince and Me 2004)

Paige (Julia Stiles), wyemancypowana studentka college'u i entuzjastka motocykli, rozpoczyna studia medyczne na uniwersytecie w Wisconsin. Tam spotyka i zakochuje się w jedym ze studentów - Edwardzie (Luke Mably). Nie ma jednak pojęcia, że Edward jest księciem Danii, który uciekając przed królewskim życiem, "ukrywa się" w Ameryce. Paige będzie musiała dokonać wyboru: poślubić Edwarda i zostać księżną, czy kontynuować studia, zostać lekarzem i pracować w zawodzie, o którym marzyła od dziecka.
Polska premiera 20.08.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Krucjata Bourne'a (The Bourne Supremacy 2004)

Kontynuacja wielkiego przeeboju kinowego z 2002 r Tozsamość Bourne'a
Po brutalnym zabójstwie chińskiego wicepremiera, superagent Bourne zostaje wbrew swej woli wplątany w międzynarodową rozgrywkę, w której musi bronić dobrego imienia i ratować swe życie. Płatnym mordercą okazuje się bowiem osoba podszywająca się pod Bourne'a i wykorzystująca bez skrupułów jego tożsamość.
Polska premiera 3.09.2004

PreDVD Rip
2 CD
Napisy PL
Nieśmiertelni aka Kobieta Pułapka (Immortel 2004)

Adaptacja pierwszych dwóch części serii komiksowej "Trylogia Nikopola" autorstwa Enki Bilala.Koniec XXI wieku. W Nowym Jorku mieszka Jill Bioskop, kobieta o niebieskich włosach, która płacze niebieskimi łzami. Jeszcze o tym nie wie, ale Horus, egipski bóg z głową sokoła, przemierzył dla niej pół wszechświata. Skazany, ma tylko 7 dni, by ją odnaleźć i uwieść. Ale do tego potrzebne mu jest ludzkie ciało. Będzie to ciało Alcide'a Nikopola, więźnia politycznego, deportowanego 30 lat wcześniej za odkrycie tajemnic nowojorskiego apartheidu.Horus, Nikopol i Jill Bioskop to dziwny trójkąt, w którym wszystko jest fałszywe: głosy, ciała, wspomnienia. Wszystko oprócz miłości, która pojawia się tam, gdzie najmniej można się jej spodziewać.A tymczasem piramida bogów unosi się nad Manhattanem, kosmici spiskują na szczycie drapacza chmur a nieludzki seryjny morderca pokrywa trupami ulice pierwszego poziomu...
Polska premiera 19.11.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Złodziej Życia - niecenzurowana (Taking Lives - Unrated 2004)

Odnosząca sukcesy agentka FBI Illeana Scott (Angelina Jolie) zostaje wyznaczona do pomocy kanadyjskiej policji, która od dłuższego czasu stara się schwytać groźnego seryjnego mordercę. Cechą charakterystyczną napastnika jest fakt, iż po dokonaniu zbrodni, przywłaszcza sobie tożsamość ofiary, dzięki czemu może bezkarnie podróżować po Ameryce Północnej.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Pasja (The Passion of the Christ 2004)
Najbardziej oczekiwany film roku.Wstrząsający opis ostatnich 12 godzin życia Jezusa Chrystusa. To zdecydowanie najmocniejsze przedstawienie Pasji z jakim spotkaliśmy się do tej pory w kinie. Film jest wierny przekazom historycznym, biblijnym oraz teologicznym. Aby podkreślić autentyczność historii, aktorzy posługują się dwoma wymarłymi językami: aramejskim i łaciną.
"Pasja" to obrazowe dzieło sztuki prowokujące do poważnego myślenia i refleksji nad śmiercią Chrystusa osoby o różnych przekonaniach religijnych. Jest to film o wierze, nadziei, miłości i przebaczeniu - a więc o tym, czego bardzo potrzeba w dzisiejszych burzliwych czasach.

DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Full Screen
i
Wide Screen

Zakochany Bez Pamięci
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind 2004)

Historia faceta, Joela (Jim Carrey), który odkrywa, że jego długoletnia dziewczyna, Clementine (Kate Winslet) poddała się eksperymentalnej operacji i pozbyła się wszystkich wspomnień związanych z nim, po tym jak przez wiele lat razem pracowali nad swoim związkiem. Sfrustrowany faktem, że wciąż kocha kobietę, która nie pamięta swojego ukochanego, Joel zgadza się poddać temu samemu zabiegowi "wykasowania" swojej pamięci związanej z Clementine. W tym celu kontaktuje się z wynalazcą tego procesu, doktorem Howardem Mierzwiakiem (Tom Wilkinson). Jednak w trakcie zabiegu, gdy wspomnienia o Clementinie powoli zaczynają znikać, Joel uświadamia sobie, że wciąż ją kocha i tak naprawdę nie chce wyrzucać jej ze swojego umysłu. Ponieważ doktor Mierzwiak i jego współpracownicy nie zamierzają przerwać operacji, Joel stara się schować wspomnienia o ukochanej w innych zakamarkach pamięci, które nie mają nic wspólnego z Clementine.
Polska premiera 13.08.2004

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Z Podniesionym Czołem (Walking Tall 2004)
Były członek oddziałów specjalnych, Chris Vaughn, powraca do rodzinnego miasteczka w stanie Waszyngton, aby przejąć rodzinny tartak. Na miejscu odkrywa, że wiele się zmieniło od kiedy był tam po raz ostatni. Zwykle spokojne i wyciszone miasteczko okazuje się być pogrążone w apatii i terrorze, skażone narkotykami i przemocą. Wszystko wskazuje na to, że początek takiemu obrotowi sprawy dało wybudowanie w pobliżu kasyna, gdzie jako tancerka pracuje była dziewczyna Chrisa. Jako nowy szeryf, główny bohater postanawia samotnie stawić czoła niesprawiedliwości i przestępczości i przywrócić w miasteczku dawny porządek.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Blueberry (Blueberry 2004)

Ekranizacja popularnej serii komiksowej autorstwa Moebiusa i Jean-Michela Charliera. Akcja rozgrywa się w latach 70. XIX w. na Dzikim Zachodzie. Tytułowy Mike Blueberry jest szeryfem w miasteczku Palomito. Kiedy niejaki Wally Blount zabija jego dziewczynę Blueberry wyrusza w pościg. Nie wie jednak, że będzie to zaledwie początek wielkiej przygody, w której znajdzie się miejsce na indiański skarb i strzegącego go ducha.
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Shrek 2 PL (Shrek 2 2004)

Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Shreka, gadatliwego osła i księżniczki Fiony. Najbardziej oczekiwany film roku 2004! Shrek i Fiona powracają z miesiąca miodowego i ku ich zdziwieniu znajdują zaproszenie na uroczysty obiad do rodziców Fiony. Jest tylko jeden problem - rodzice nie wiedzą, że ich córka i zięć są ogrami. Po pierwszej niespodziance, czeka następna....
Polska premiera 2.07.2004

DVD Rip
1 CD
Dubbing PL

Jak Ugryźć 10 Milionów 2 (The Whole Ten Yards 2004)

Były płatny morderca Jimmy 'The Tulip' Tudeski (Bruce Willis) prowadzi nowe, spokojne życie w Meksyku. Umożliwiła mu to sfałszowana karta dentystycza wystawiona przez jego byłego sąsiada Nicholasa 'Oz' Oseransky (Matthew Perry), dzięki której Jim mógł upozorować własną śmierć. Obecnie jedynymi jego zajęciami jest sprzątanie domu i doskonalenie swoich kucharskich umiejętności u boku żony Jill (Amanda Pett). Spokojne życie zostaje zakłócone jednak nagłym przybyciem niezaproszonego i najbardziej nieporządanego gościa z przeszłości - Oza. Zdyszany i załamany dentysta błaga Jimmiego, aby ten pomógł mu ratować żonę Cynthię (Natasha Henstridge) z rąk węgierskiej mafii.
Polska premiera 6.08.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Wielki Skok (The Big Bounce 2004)
Jack Ryan (Owen Wilson) jest młodym mężczyzną, którego działania nie zawsze są zgodne z prawem. Jest typem, który nie zagrzewa miejsca na długo i ciągle zmienia miejsca pobytu. Tym razem postanawia wyjechać na Hawaje i tam szukać szczęścia. Przymuje pracę na budowie u Raya Ritchie (Gary Sinise), inwestora budowlanego, który buduje ośrodek wypoczynkowy na wyspie pomimo licznych protestów miejscowej ludności. Niemal od razu Jack popada w konflikt z kierownikiem budowy Lou Harrisem (Vinnie Jones). Widząc to Bob Rogers Jr. (Charlie Sheen), prawa ręka Harrisa, doradza Jackowi, aby ten jak najszybciej opuścił wyspę. Jack jednak ignoruje ostrzeżenie i zostaje na Hawajach. Niespodziewanie dostaje popozycję pracy od sędziego Waltera Crewesa (Morgan Freeman), który jest zagorzałym wrogiem maganta budowlanego Raya Ritchie. W tym samym czasie poznaje jednak uwodzicielską Nancy Hayes (Sara Foster), kochankę Ritchiego. Nancy, z pomocą Jacka, chce wystawić swojego kochanka do wiatru i ukraść mu 200 tysięcy dolarów.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Hidalgo - Ocean Ognia (Hidalgo 2004)

Stany Zjednoczone, lata 90. XIX wieku. Frank T. Hopkins (Viggo Mortensen), doświadczony kurier słynnej poczty konnej Pony Express dowiaduje się o niezwykłym wyścigu zwanym "Ocean Ognia", organizowanym w Arabii Saudyjskiej przez bogatego szejka. Zaproszony do udziału w rywalizacji i skuszony wysoką nagrodą, postanawia wraz ze swym wiernym wierzchowcem + mustangiem Hidalgo + wziąć w niej udział. Wyścig liczy 3000 mil, a jego trasa wiedzie przez pustynne tereny...
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Człowiek w Ogniu (Man On Fire 2004)

Film powstał na podstawie powieści A.J. Quinnell pod tym samym tytułem. Powieść jak i inne książki autora jest autobiograficzna, gdyż naprawdę jest on najemnikiem i podróżnikiem.
Film skupia się na byłym żołnierzu amerykańskim (Denzel Washington), który żyje w Mexico City. Niechętnie zgadza się on chronić dziecko, Pinta Balletto, którego rodzice są zastraszeni przez grupę porywaczy. Nieoczekiwanie, zjadliwy samotnik zaprzyjaźnia się z dziewczyną jednakże, gdy zostanie ona porwana, a później zamordowana, żołnierz zaczyna się obwiniać i zbiera się w nim odpowiedzialność oraz żądza zemsty....
Polska premiera 24.09.2004
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Przyjaciele Bez Wyjścia
( Tais-toi! - AKA Ruby & Quentin 2004)


Komedia akcji z doskonałymi kreacjami Jeana Reno i Gerarda Depardieu. Ruby, roztargniony bandyta po ukryciu łupu trafia do więzienia. Tam spotyka Quentina gadatliwego kolesia, który okazując mu życzliwość udaremnia Ruby'emu ucieczkę, co sprawia, że uciekać muszą razem.
Polska premiera 27.08.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Punisher (The Punisher 2004)

Agent FBI, Frank Castle (Tom Jane), wielokrotnie stawał oko w oko ze śmiercią.Teraz chciałby zrezygnować ze służby i prowadzić spokojne, rodzinne życie.Musi jeszcze tylko wykonać ostatnie policyjne zadanie.Niestety podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli. Przypadkiem ginie syn zamożnego biznesmena Howarda Sainta (John Travolta). Saint poprzysięga zemstę - Frank Castle i cała jego rodzina musi zginąć. Nasłanym przez Sainta mordercom niemal udaje się zrealizować ten plan. Niemal, ponieważ Castle uchodzi z życiem.
I teraz to on pragnie zemsty za śmierć najbliższych.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Hellboy (Hellboy 2004)

Pod koniec II wojny światowej, kiedy dni Rzeszy były już policzone, zdesperowani naziści próbowali ratować swe siły wszelkimi sposobami, uciekając się nawet do wykorzystania magii. Czarna msza - satanistyczna ceremonia, która miała odmienić losy wojny i doprowadzić do stworzenia walczącego u boku Niemców demona - została przerwana przez aliantów. Ale Hellboy, syn szatana, został już przywołany z otchłani. Przygarnięty przez zwycięzców i odpowiednio wyszkolony stanął po stronie dobra, by walczyć z wiecznie czujnymi siłami zła...
Polska premiera 17.09.2004
DVD Rip
2 CD
Napisy PL

Godsend (Godsend 2004)

Rebecca Romjin-Stamos i Greg Kinnear grają małżeństwo, które zwraca się o pomoc do nakowca - pioniera w klonowaniu komórek roślinnych i zajmujacego się ich regeneracją (w tej roli wspaniały aktor Robert De Niro) - aby ten przywrócił do życia ich zmarłego ośmioletniego synka...

Polska premiera 3.09.2004

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
W 80 Dni Dookoła Świata
(Around the World in 80 Days 2004)

Film opowiada o podróży angielskiego dżentelmena, pana Fileasa Fogga, który założył się o dwadzieścia tysięcy funtów ze swymi kolegami z klubu, że objedzie świat w osiemdziesiąt dni. Towarzyszy mu dzielny służący (Jackie Chan), a także udający zwykłego podróżnego inspektor policji, który uważa pana Fogga za sprytnego złodzieja i tylko czeka na okazję, by go aresztować.
Polska premiera 1.10.2004
PreDVD Rip
2 CD
Napisy PL
Dziś 13 Jutro 30 (13 Going On 30 2004)

Trzynastoletnia Jenna Rink marzy o tym, aby stać się ładną i popularną dziewczyną. Podczas jej przyjęcia urodzinowego zaczyna grać w pewną grę, która kończy się dla niej wielkim upokorzeniem. Zrozpaczona dziewczyna początkowo nie chce powrócić do gości, aby nie stać się przedmiotem kpin i żartów. Po pewnym czasie decyduję się wyjść z ukrycia, ale tuż przed tym wypowiada życzenie, które w cudowny sposób spełnia się. Wszystko było by dobrze gdyby nie to, że Jenna przenosi się w przyszłość, pięć dni przed jej trzydziestymi urodzinami.
Polska premiera 3.09.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door 2004)

Mathew jest nudnym, prowadzącym spokojne zycie 18-latkiem, który własnie kończy szkołę średnią. Marzy by w życiu osiągnąć coś i byc sławnym politykiem. Pewnego dnia poznaje swoją piekna sąsiadkę Danielle, w której sie zakochuje. Jego miłość stopniowo rośnie. Nagle Mathew dowiaduję się, że Danielle była kiedyś super gwiazdą filmów porno. To zachwieje jego uczuciem, zwłaszcza, że nie wie jak zareagować na to. Jednak mimo to nadal kocha sie w niej, co ona zauważa. Czyni chlopaka pewniejszym siebie, pomaga dostrzec mu swoje zalety i jego monotonne życie przeistacza w nieustanne imprezowanie.
Polska premiera 13.08.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Ubu Król (Ubu Król 2003)

Ubu, schlebiając szumowinom i podlizując się ludziom wpływowym, w krwawy sposób przejmuje władzę w państwie pod hasłami walki o wolność i demokrację. Jego głupie i okrutne rządy podporządkowane są tylko jednemu celowi - nabiciu własnej kiesy. Wprowadzane reformy są absurdalne, obywatele biednieją, zaś skarb państwa okazuje się pusty. Ubu, otoczony pochlebcami, wzmaga terror. Podjudzony przez ambasadorów obcych mocarstw wyrusza na wojnę z rosyjskim carem. Wyprawa kończy się klęską. Lud przepędza Ubu i jego żonę. Car przybywa do stolicy. Wspólnie z ambasadorami wybierają nową królową, o której sądzą, że będzie marionetką w ich rękach.
DVD Rip
1 CD
Film PL

Następna porcja opisów =>1<= =>2<= =>3<= =>4<=Pre DVD w opisie filmu - jakość pomiędzy VCD a DVD
spis filmów zip

TOP 100 MULTIMEDIA, GIGANTYCZNY RANKING STRON

 
 

Strona optymalizowana pod IE 5.0 i wyższe dla rozdzielczości 800x600