Strona z napisami do filmów - filmy


News
Napisy
Seriale
Filmy
Soft
Linki
e-mailZasady wymiany i zamawiania

Wymieniamy się płyta za płytę. Jeżeli w moim spisie znajdziesz coś co cię zainteresuje a sam masz coś czego ja nie mam - podeślij mi swój spis na maila i uzgodnimy szczegóły. Gdy już uzgodnimy na co się wymieniamy ty wysyłasz do mnie pierwszy a ja robię to samo następnego dnia po otrzymaniu twojej paczki i sprawdzeniu jej zawartości (tylko przy pierwszej wymianie - przy ewentualnych następnych nie będzie już tych ceregieli).
Jeżeli nie masz nic na wymianę a chciałbyś mieć jakieś filmy to możesz je zamówić za zaliczeniem pocztowym. Cena od 5-6zł za CD w zależności od ilości filmów.
do 15 CD - 6zł
powyżej 15 CD - 5zł
Maksymalne zamówienie to 30CD a minimalne 5CD.

Adres kontaktowy ricodivx@lj.pl

Pełny spakowany spis moich filmów (obecnie ponad 2450 pozycji) do pobrania tutaj

Seriale - dział z seialami

 
Filmy które szczególnie polecam :)

Krucjata Bourne'a (The Bourne Supremacy 2004)

Kontynuacja wielkiego przeeboju kinowego z 2002 r Tozsamość Bourne'a
Po brutalnym zabójstwie chińskiego wicepremiera, superagent Bourne zostaje wbrew swej woli wplątany w międzynarodową rozgrywkę, w której musi bronić dobrego imienia i ratować swe życie. Płatnym mordercą okazuje się bowiem osoba podszywająca się pod Bourne'a i wykorzystująca bez skrupułów jego tożsamość.
Polska premiera 3.09.2004

DVD Rip
2 CD
Napisy PL

Życie Którego Nie Było (The Forgotten 2004)

Główna bohaterka filmu Telly Paretta (Julianne Moore), nie mogąc poradzić sobie ze stratą ośmioletniego syna, szuka pomocy u psychiatry (Gary Sinise); lekarz próbuje wymazać z pamięci pacjętki, osiem lat życia wmawiając, iż wszystko co pamięta było tworem jej wyobraźni - rodzina, przyjaciele. Telly Paretta spotyka mężczyznę ( Dominic West), który ma podobne doświadczenie związane z jego córką. Razem starają się znaleść odpowiedź, na te zagadkowe wydarzenia.
Polska Premiera 22.10.2004

PreDVD
2 CD
Napisy PL
Kroniki Riddicka (The Chronicles of Riddick 2004)

Armia wojowników Necromonger podbija planetę za planetą oferując spustoszonym światom prosty wybór – przejście na swoją stronę lub śmierć. Dobro nie zawsze jest skuteczną bronią. Czasami jedynym sposobem na powstrzymanie zła jest po prostu inny jego rodzaj. Do walki ma teraz dołączyć ktoś, kto od lat prowadził życie uciekiniera:Riddick.
Riddick jest poszukiwany za zdradę, której nie popełnił. Jego były szef, lord Marshal chce go zabić. Jedyną osobą, która mu może pomóc i która mu wierzy jest Aeron. Riddick musi znaleźć prawdziwego zdrajcę.
Czy mu się uda?
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
11:11 (11:11: The Gate 2004)

Osiemnaście lat po tym jak zamordowani zostali jej rodzice, Sara Tobias stara się odkryć znaczenie cyfr '11:11', które napisane zostały krwią obok ciała jej matki. Tymczasem miasteczkiem, w którym mieszka Sara, wstrząsa seria nadnaturalnych zjawisk, które zaczynają się potęgować kiedy dziewczyna zbliża się do rozwiązania zagadki.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Spartacus (Spartacus 2004)

W 72 r.p.n.e., kiedy ekspansja Imperium Rzymskiego osiągnęła swe apogeum, każdy podbity kraj oznaczał większą liczbę niewolników. Sprzedany do niewoli jako młody chłopiec, Spartacus dorasta by poprowadzić bunt niewolników przeciwko rzymskim oligarchom. Wyzwanie podjęte w imię wolności wywrze olbrzymi wpływ na historię Imperium Rzymskiego.
DVD Rip
2 CD
Napisy PL
Rybki z Ferajny (Shark Tale 2004)

Oscar jest małą, gadatliwą rybką, która marzy o wielkiej sławie. Jednak marzenia zaczynają przysparzać mu sporych kłopotów, kiedy to z pozoru niewinne kłamstewko czyni z niego nieoczekiwanego bohatera. Początkowo zaprzyjaźnione rybki dają się złapać na haczyk historyjki Oscara, a na niego samego spada deszcz sławy i bogactwa. Wydawałoby się, że wszystko idzie gładko... do czasu, kiedy staje się jasne, że historia o byciu obrońcą Rafy to tylko bajeczka dla grzecznych rybek. Z kolei Oscar sam staje się głównym celem połowów - musi zatem dzielnie stawić czoła swojej legendzie, aby nie stracić twarzy w podwodnym świecie.
PreDVD
2 CD
Napisy PL
Miasteczko Salem (Salem's Lot 2004)

Film powstał na podstawie książki Stephena Kinga pod tym samym tytułem. W małym prowincjonalnym miasteczku, zaczynają dziać się różne złe rzeczy. Powoli zaczynają znikać i ginąć dorośli i małe dzieci. Zbrodnie są ze sobą powiązane, jedna ciągnie drugą. Czy Salem nawiedziły istoty nie z tego świata, próbujące zaspokoić swoje żądze?? Wszystko wskazuje, że tak. Ludzie próbują zaradzić nieszczęściom i przeciwstawić sie potoworom..
DVD Rip
2 CD
Napisy PL

Snajper 3 (Sniper 2 2004)

Udana kontynuacja serii. Tym razem snajper Thomas Becket (w tej roli oczywiście Tom Berenger) wyrusza do południowowschodniej Azji z zadaniem wyeliminowania bossa narkotykowego cartelu.
Typowe kino akcji w stylu poprzednich części.

DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Sky Captain and the World of Tomorrow (2004)

Historia stara jak świat, ale za to w ciekawej obsadzie (Jude Law, Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie). Rzecz dzieje się w 1939 roku XX wieku. Najwybitniejsi naukowcy całego świata zaczynają przepadać bez wieści. Pewna wścibska pani reporter wraz ze znajomym pilotem oraz kolegą z redakcji stara się wyjaśnić tajemnicę zagadkowych zniknięć. Wkrótce wpada na trop szalonego naukowca planującego przejęcie władzy nad światem...
Polska premiera 19.11.2004
PreDVD
2 CD
Napisy PL
Zdjęcia Ginger 3: Początek (Ginger Snaps III: The Beginning 2004)

Prequel serii "Zdjęcia Ginger". W XIX wieku Brigette i jej siostra Ginger trafiają do faktorii handlowej położnej na odludziu. Niebawem placówka zostaje zaatakowana przez wilkołaki. Kiedy jedna z sióstr zostaje ugryziona przez bestię pozostali mieszkańcy fortu obracają się przeciwko dziewczynom.
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
White Chicks (White Chicks 2004)

Po spartaczeniu obławy na dilerów narkotyków w Nowym Jorku, dwaj czarnoskórzy bracia - agenci FBI, Marcus i Kevin Copeland (Shawn i Marlon Wayans), starają się wywrzeć wrażenie na swoim szefie dobrowolnie zgłaszając się na ochroniarzy sióstr Wilton, Tiffany i Brittany, spadkobierczyń sieci hoteli, by ustrzec je przed porwaniem w drodze z lotniska JFK do Hampton. Zmieniają jednak drastycznie plan i sami przebierają się za chronione kobiety. Podczas, gdy one ukrywają się, agenci mają za zadanie przekonać świat, przyjaciół i najbliższą rodzinę kobiet, że to oni są młodymi, bogatymi, białymi spadkobierczyniami...
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Złe Wychowanie (La Mala Educación AKA Bad Education 2004)

Pedro Almodóvar chciał pierwotnie zrealizować ten film już na początku roku 2001, ale ponieważ nie udało mu się zebrać obsady projekt został zawieszony, a artysta zajął się pracą nad "Porozmawiaj z nią". "La mala educacion" jest obrazem inspirowanym przeżyciami z życia Pedro Almodóvara opowiadającym historię przyjaźni dwóch chłopców - od rozpoczęcia nauki w prowadzonej przez księży szkole, aż do okresu dorosłości. Film wywołał wiele kontrowersji w środowiskach katolickich
Polska premiera 3.09.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL
Ocean Strachu (Open Water 2004)

Opowieść oparta jest na autentycznych wydarzeniach. Susan i Daniel są szczęśliwym małżeństwem, pragnącym przeżyć niezapomniane wakacje na Bahamach. Ich relaksujący urlop dobiega końca, kiedy podczas nurkowania zostają porzuceni po środku oceanu przez niedbałą ekipę łodzi. Rozpoczyna się ich walka o przetrwanie. Sami i bezbronni, wystawieni na niebezpieczeństwa czychające pod powierzchnią oceanu mogą liczyć tylko na siebie.
Polska premiera 15.10.2004
DVD Rip
1 CD
Napisy PL

Następna porcja opisów =>1<= =>2<= =>3<= =>4<= =>5<=Pre DVD w opisie filmu - jakość pomiędzy VCD a DVD
spis filmów zip

TOP 100 MULTIMEDIA, GIGANTYCZNY RANKING STRON

 
 

Strona optymalizowana pod IE 5.0 i wyższe dla rozdzielczości 800x600